Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hany fele reszeg ember van?

Hany fele reszeg ember van?

Figyelt kérdés

Egy kedves teremtest szeretnek meggyozni, hogy ha szeretne inni igyon, ne feljen attol, hogy hanyni fog.

Mondtam neki, hogy van a hanyos, a pisilos es a masnapos tipus. (Utobbi azert masnapos mert nem adja ki)

Milyenek vannak meg? Szeretnem meggyozni, hogy szazalekosan nem sok esely van, hogy be fog hanyni


2022. aug. 18. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha szeretne inni, akkor fog is.

De ne próbáld meggyőzni, hogy igyon, ha nem akar.

2022. aug. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert bepisilni meg másnaposnak lenni aztán sokkal jobb...
2022. aug. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Az nem opció, hogy ne igyon annyit, hogy hányjon?
2022. aug. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Van még a tántorgó !
2022. aug. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az agresszív típus, az adonisz- aki azt hiszi Ő a világ legjobb csávója (vagy csaja), van a csitri/hp aki folyamatosan teszi magát, vannak a szelíd részegek- akik inkább csendben elvannak/normálisan viselkednek, vannak akiknek folyton be nem áll pofájuk/hangosak/jól szórakoznak és vannak akiknél elég hamar eljön a teljes képszakadás. Én legtöbbször az agresszív típussal találkoztam, meg a „ki ha én nem” hozzáállású emberekkel a gátlások feloldódása miatt. Mindegyiknek a végeredménye az lesz, h hány az illető, ha nem tudja/akarja betartani a határt. Na és akkor ebből fakadnak a tántorgók, a totál dezoriántáltság, esetleg blackout. Ilyenkor vicces mondjuk amikor két-három csaj v pasi összeverekszik, mert inkább tűnik légboxnak, mintsem aktuális verekedésnek. Persze, akinek már magas a tolerancia szintje, az nem biztos hányni fog.


De ha nem akar inni, ne győzködj. Nem nyer vele semmit. Max egy spicces állapotot kéne becélozni, amire tán egy jóféle koktél elegendő, ha nem szereti alapjából az alkoholos italokat.



(Attól még h hánysz, ugyanúgy lehetsz másnapos... Sőt... Én esetemben még szharabbul vagyok olyankor)

2022. aug. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne hánynia? Most csak mondok egy példát meg iszik 4-5 sört biztos nem hány be. Aztán az elég is neki bőven ha amúgy soha nem iszik.
2022. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát arra semmiképpen se buzdísd, hogy igya részére magát! A hányás már az alkoholmérgezés előszobája. Ha kevesebbet iszik, csak akkor hány tőle, ha keveri. Amivel a problémák megelőzhetők: egy nap csak egyféle alkoholt igyon, azt is mértékkel, kerülje a sötétebb színű alkoholokat, illetve ezeknél különösen figyeljen a mennyiségre, mert sokkal előbb okoznak rosszullétet. A pancsolt, rossz minőségű borok szintén veszélyesek ebből a szempontból. Nem tudom, miért nem lehet megállni egy vagy két pohár bornál esetleg egy felesnél?
2022. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn szerettem az alkoholt... De èn erőszakos lettem.... 10 ève nem ittam alkoholt...
2022. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!