Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha gyakorin írnak rólad...

Ha gyakorin írnak rólad valamit, ami nem igaz mit tehetsz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk közszereplőnek vagy valakije de te magad nem vagy közszereplő, és leír rólad valaki valami rágalomáradatot, aztán persze elejére hátuljára ráírja, hogy ez csak az ő véleménye, akkor lehet tenni ellene bármit? Egyáltalán megtudhatom ki volt az, hogy a végére járjak?
2022. aug. 19. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
kérd a kérdés teljes törlését és téma lezárva.
2022. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon unatkozhatsz, ha random senkik véleménye ennyire érdekel.

Engem a saját véleményem sem érdekel, nem hogy másé.

2022. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon unatkozhatsz, ha random senkik véleménye ennyire érdekel."


És ha az a random senki netán azt állítja rólad hogy egy gyakorló pedo vagy, és emiatt pl tanárként ki*b----nak az állásodból akkor mit szólsz, hm?

2022. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

" random senkik véleménye ennyire érdekel."


És ha azt állítom róla NÉVVEL CÍMMEL TELEFONSZÁMMAL hogy kábszert terjesztesz és lehet nálad rendelni és két egyenruhás kopog nálad és a földre teper, akkor mit szólsz hozzá madár?

2022. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 #4 Ti nem tudtok szöveget értelmezni ugye? Pedig álltalánosban tanítják ám.
2022. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig álltalánosban tanítják ám."


ÉS ÁLLtalánosban azt nem tanítják, hogy az általános az egy db. l-el írandó? Hm?

2022. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy, 3 és 4 köszi, olyasmi ami azért árthat nekem, és nem igaz. De még ha bármi másról is van szó, akkor is emberek olvassák, és még a végén elmegy odáig a dolog, hogy munkahelyemre jut be egy iylen pletyka...nem magyarázkodnék csak mert valaki ide nyomta ki a frusztrációját...
2022. aug. 19. 14:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmit, max torolteted. Engem biztos nem erdekelne
2022. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni. Ismertnek lenni ezzel jár. Én biztosan nem vállalnám.
2022. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"közszereplő rokona" vagy, de még sose kellett hülye pletykák miatt hülye kérdésekre válaszolnod a munkahelyeden... mióta vagy rokon, tegnap születtél?! XD
2022. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!