Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kedves gyakori kérdések...

Kedves gyakori kérdések emberkéi,nem vagyok egyedül ezzel a "senkin sincs" magány erzésével,ugye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy jobban es jobban,ahogy telnek az évek,úgy tűnnek el az addig barátnak kívott emberek. De ha nem is tűnnek el,megváltoznak.

Kezdenek hátba szúrni,sunyin viselkednek,kibeszélnek a hátad mögött,nem érdekled már annyira őket,chaten alig írnak,hívasokról ne is beszéljünk ..

Mi történik?

Nem hiszem,hogy csak én jártam így.

Lehet,mindenki magába zárkozik?

Vagy tényleg nem jó embereket valasztottam.

Mert most ott tartok,hogy egy rendes barátom sincs,akiben megbízok. Egy sem. És es elszomorít,nagyon fáj. Szerencsétlennek érzem magam,hogy egyedül vagyok.

Hogy senkire se számíthatok,pedig én mindig ugrok ha kell valami. Én mindig ott vagyok tamasznak.

Kérlek írjátok le ti is ha hasonló cipőben jártok.



2022. máj. 20. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat tudja kompenzálni. Az van?
2022. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senkim nincs de nem vagyok msgányos
2022. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül az érzéssel, mert sokan vagyunk, de mégis egyedül vagy, ahogy mindannyian. Egyes esetekben - például az enyémben - a magány már túllépett egy olyan határt, amin belül még vissza lehetne találni az emberekhez.
2022. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Véget ért a párkapcsolatom három éve. A barátaim általában begubóznak,vagy a család miatt nem érnek rá sosem.

Senkim sincs, de tudomásul vettem :)

Nem vagyok boldogtalan,elfoglalom magam.De persze, jó lenne,ha lehetne beszélgetni, nevetni,sétálni,kirándulni , szóval barátkozni, de ez nem olyan könnyű.

Igen, van egy határ,ami után nehezen engedunk közel ismét valakit...

Próbáltam ismerkedni,barátkozni, de neten át én nem tudok,nem is akarok.Másban nőttem fel, az élő,személyes kapcsolatokat kedvelem.


De most ez van,ezt kell ha nem is szeretni,de elviselni :)


53F/Bpest

2022. máj. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fura h mindig kb csak a csavok rinyalnak gyikon. Csajozz be
2022. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagyok.


Én szeretek egyedül lenni,sőt ígénylem egy idő után.

De mostanában még elfoglalni se tudom magam,kicsit úgy érzem magamra hagynak.

Persze volt időm megtanulni,hogy igazából csak saját magamra számíthatok a legjobban. De akkor is,sokszor kellenenek emberek ...

2022. máj. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!