Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondhatom neki hogy inkabb...

Mondhatom neki hogy inkabb hazakiserem?

Figyelt kérdés
Holnap megyunk bulizni es szoltam egy baratnomnek, azt hittem ugyis a pasijaval jon. De a pasija dolgozik. Kerdezte hogy nalam aludhat e mondtam hogy, igen (amugy alapvetoen utalom amikor baratnoim igy nalam alszanak, mert mindig kedves es udvaris vagyok aztan csomoszor 12ig ki se lehet rugni oket es meg meg is kell oket etetni). Azota kiderult hogy masnap 10re kell mennem dolgoznom, es nincs kedvem hozza h 1)nem alszom ki magam jol 2) reggel keszulodes kozben valakit kerulgetni kell. Bunkosag lenne ezzel az indokkal azt mondani hogy inkabb hazakiserem? Itt lakik a baratja tolem kb fel ora setara, es nem tudom mit dolgozik de csak tud adni neki kulcsot...

2022. aug. 27. 04:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem, mert nem haza, és nem tudhatod, hogy a barátja adna -e kulcsot.

Azt mondhatod, hogy nem alkalmas, mert dolgozni mész másnap.

Ha utálod, hogy bárki nálad alszik tanulj meg valamit, NEM, leegyszerűsödik az életed.

2022. aug. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne a pasihoz akard kísérni, mert nem tudhatod ad-e neki kulcsot. Időben szólj neki kérlek ne akkor amikor már ott van. Ne a barátja felé hárítsd a dolgot. Ha megígérted, hogy aludhat nálad 2 opció van, illetve egy: őszintén megmondani, hogy dolgozni mész ezért mégsem alkalmas az ott alvás. Ne kísérgesd te csak sehova, fél óra séta éjjel két lánynak elég sok. (nem ismerem a környéledet, de felénk ilyenkor a tezsvírek kardokkal járkálnak a helyi trafik környékén a kóbor kutyáikkal).
2022. aug. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A másik opció az, hogy ott alszik nálad, és kora reggel hazamegy, de ez nem opció szerintem.
2022. aug. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, utalom. De ha amugy masnap nem lett volna semmi dolgom, ugy lettem volna vele hogy hat jo.
2022. aug. 27. 05:12
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha már megígérted tartsd is meg, csak szólj, hogy dolgod lesz reggel, úgy számoljon. Azt a kis kerülgetést kibírod.
2022. aug. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Ő a barátja, menjen át hozzá , amúgy se az lenne az első, hogy ott alszik .
2022. aug. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy "meg is kell őket etetni", mik ezek, kutyák? xD

Egyébként meg ne légy papucs, ennyi az egész, a te lakásod nem motel.

2022. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amugy mar nem az en varosomban lakik, ezert a baratjanal van amig itt van. Na mindegy, sztem megprobalom javasolni h inkabb hazakiserem stb aztan ha nagyon nem megy akkor igy jartam
2022. aug. 27. 08:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, lehet en vagyok fura, de buli utan egy baratnomnel csak akkor alszom, ha magatol ajanlja fel, es masnap koran felkelek, megkoszonom, es elhuzok. Ehhez kepest amikor emberek nalam alszanak az eletbe nem kelnek fel, aztan meg ha udvariassagbol megkinalom oket valakinel akkor elfogadjak es meg orakat itt szenvednek h huu de faradtak...
2022. aug. 27. 08:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es, nem tudlak sajnálni a mártírkodásért :D


Meg lehet mondani, hogy legkésőbb 8-kor mindenkinek tipli, vagy nem jönnek át többé.

2022. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!