Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég elköltözött 1...

Ha egy cég elköltözött 1 hónapja, nem kéne a honlapjára kitenni ezt az apróságot, hogy ne keresse senki a régi helyen? 1 hónap eltelt és a honlapon semmi sem utal a költözésre.

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha az ember odamegy a címe csak egy üres néma épületet talál. cégtábla már nincs , kiírva semmi.

A honlapon a régi cím. A telefont senki se veszi fel.És ebből mit von le az az aki nem ismeri a céget? Azt hogy megszűnt a cég.


Pedig nem!


de miért működhet ez így?

2022. aug. 7. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A teljes hónapnyi tátott szájjal várakozáson kívül mit tettél, hogy ez megvalósulhasson?
2022. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem mi közöm ehhez, elárulod? Én vagyok a cég felelős vezetője? Nem.

Én vagyok az a személy aki ÍRÁSBAN meg lett bízva a honlap fejlesztésére, és ezért havi szinten pénzt kap? NEM.


Hát akkor mi közöm is nekem ehhez? Van annak a cégnek egy felelős vezetője, van egy honlapfejlesztője-hát akkor végezzék a dolgukat.


ÉN odatalálok az új helyre honlap nélkül is , kösz.


De a külsős emberek ugyan hogy találnak oda?

2022. aug. 7. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ha jól értem, semmilyen formában nem jelezted feléjük, hogy rossz a kiírás.
2022. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"semmilyen formában nem jelezted feléjük, hogy rossz a kiírás."


Ja szóval a cég felelős vezetője, első számú embere az nem tudja hogy a cég honlapján rossz a cím, Hát világos.


Végül is marha nagy agy kell hozzá rájönni hogy ha elköltözik a cég és a honlap évekkel ezelőtt került fel, akkor ugyan ki gondolná a költözés után az évekkel ezelőtt felkerült cím többé nem lesz jó.

ennek átlátásához akadémiai nagydoktori kell.

2022. aug. 7. 13:25
 6/9 A kérdező kommentje:

És az se tűnik fel senkinek hogy a telefon is rossz, mert az a régi üres épületben csöng (ha egyáltalán maradt ott készülék...) és max az egerek veszik fel.


Ez se tűnik fel senkinek.

Hát taps.

ezért érdemes főnöknek lenni.

2022. aug. 7. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alapítványi iskola elköltözött a Kosztolányi Dezső térre. A régi helyen tartoztak a bérleti díjjal.


Neked Kérdező, mint iskolatitkárnak/könyvtárosnak/pedagógiai asszisztensnek (br 260 ezerért) nem sok közöd van mert amit leírtak az a főnököd kompetenciája.


Rejtélyes vagy, mint a Jerikó Gimnázium költözések.

2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Majd az alkesz főnök intézkedik amikor akar,Balázska neked csönd van becsüld meg hogy GBM-ért dolgozhatsz
2022. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudja az alkesz iskolaigazgató kifizetni a webprogramozókat, mert az igazgató úr előtt a az árát, ezért nincs kicserélve a cím. Túl magas a pia ára 😉 Amúgy teljesen mindegy, mert a működési engedélyetek már be van vonva 🤪
2022. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!