Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen típusú barátnőről?

Figyelt kérdés
gimibe jár nem beszél sokat szép és egész okos de flegma és nem barátkozik senkivel se mindig egyedül van .egyszer volt neki egy barátnője akinek a pasijának kellete magát +kicsit leszbizet a csajnak is biszexuális .Soha nem volt szüksége barátokra ha volt neki pedig igaz hogy szerete de legtöbbször csak ki használta őket .egész nap elvan saját magával .

2022. szept. 19. 21:43
A kérdező szavazást indított:
barátkoznék vele
nem barátkoznék vele
egy nagyon rossz barát ezek alapján
nekem szimpatikus
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én azért meghallgatnám a másik oldalt is. Könnyű valakit szrnak lefesteni, ha nem tudunk róla semmi többet, csak amit te írsz.
2022. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

"de flegma és nem barátkozik senkivel"


Én se barátkozok senkivel, és nem flegma vagyok hanem szociális fóbiám van.

De ha látnál, már mondanád is, hogy mekkora flegma fejem van.

Nem tehetek róla, ez jutott.

2022. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Inkább rólad gondolom azt, hogy egy pletykás rosszindulatú k*rva vagy :)
2022. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám róla, hogy magányos, nem tud megnyílni az emberek felé, talán fél is tőlük, és ha barátkoznék is vele, nem biztos, hogy én szimpatikus lennék neki. Azért tűnhet flegmának, mert így próbál védekezni a piszkálódások ellen. Ez kicsit furán hangzik így, de mivel nem nagyon van önismerete, nem tudja, hogy mit vegyen jó vagy rossz néven. A gyerekkorát nem ismerem, de biztos rengeteg dolog el van fojtva a lelkében. Lehet önző is, mert fél, hogy könnyen elveszíthet dolgokat, és senki nem juttatja azt vissza hozzá. Biztosan elvan más társaságában is, csak valahogy olyan kívülállónak érzi magát, és semmihez nem tud hozzászólni. Igazság szerint csak egy emberre lenne szüksége, aki mindig ott van mellette, meghallgatja, megérti, de őt megérteni egy nehéz dolog, mert ő sem ismeri még saját magát. Én is ilyen voltam. Ma már tudom, sokkal kevesebb ember akart engem tényleg bántani a csendességem miatt, mint ahogy azt gondoltam. Ha nem kezd el önismeretet tanulni, eléggé elmehet az élete még egy ennél is rosszabb és magányosabb irányba. Ajánld fel neki. Pár év múlva hálás lesz azért, hogy rengeteg problémájával sikerült szembenéznie.
2022. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2. rátapintott a lényegre c:
2022. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező sem egy rosszindulatú ember, egyszerűen csak ő sem érti, hogy hogyan lehet valaki olyan, mint akiről kérdezett. Nem biztos, hogy a lány szociális fóbiás, ugye ezt mi nem tudjuk megállapítani szaktudás nélkül, de valamilyen szinten fél az emberektől, emiatt mindennapja szorongás, az tény. Engem is ezért piszkáltak mindig, és én sem tudtam, hogy miért vagyok ilyen. Azt hittem, ez normális. De sokan ezt is csak valami kamu lelkibajnak gondolják, és nem tudják milyen az, amikor tényleg szorong valaki belülről, ha egyszerűen csak szóba kéne állnia valakivel. Bőven lehetne erről beszélni, ha érdekel bárkit a dolog.
2022. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!