Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen barátnőről? Mi lenne a helyes cselekedet?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm évekig. Ez a barátnő, miután szinglivé vált nem bírta elfogadni, hogy nekem jól működő párkapcsolatom van, állandóan veszekedett velem, hogy miért találkozom ennyit a párommal, miért nem érek rá találkozni amikor ő épp akar (az iskola miatt sokszor nem értem rá), és tulajdonképpen ha belegondolok próbálta bebeszélni nekem, hogy nem jó a kapcsolatom, se az életem stb - ha már az övé épp nem jó. Olyan trágár módon beszélt már velem sokszor elég beteges módon - a semmiért, hogy magam sem értem, miért nem szakítottam meg a barátságot, hiszen ez azt gondolom nem fér bele egy baráti kapcsolatba. Valami okból kifolyólag inkább csak visszavágtam valamennyire és próbáltam kitartani ennyi év után, még így lelki szemetesládaként és stressz levezetőként használva is, lesz jobb időszak is - gondoltam. Azonban amint stabilabb párkapcsolata lett, már nem keresett egyáltalán, holott állandóan ő tette ezt. Most pedig bizonygatni próbálja Facebook-on szuper életét,párkapcsolatát,egy másik lánnyal való barátságát. És teljesen természetesen, mintha mi sem történt volna, és sosem lett volna szüksége arra, hogy engem ne veszítsen el. Kérdezem én - mi értelme így az elpazarolt éveknek, az ezer órán át végig hallgatott problémáknak, elviselt dühkitöréseknek? Csak egy tipikus eset talán, hogy mennyire hálátlanok és képmutatók az emberek. Csak elfogadni, hogy ennyit áldozott valaki egy barátságba és egy másik emberre és az a hála, az nem egyszerű. Próbálok nem törődni vele, de ha eszembe jut tiszta ideges leszek és jó lenne ha tudná, hogy mit gondolok de nem akarok veszekedni vele, nem akarok újra belemenni ebbe a gyerekes veszekedésbe. Mit tennétek - ti is csak próbálnátok nem foglalkozni vele?

2014. jan. 27. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld felvenni vele a kapcsolatot. Ha akarja, akkor okés, ha nem, nem. Felesleges és nincs is miért veszekednek vele.


Amúgy ez nekem nem tűnik olyan hatalmas barátságnak.

2014. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kyor válasza:
Nos én amondó vagyok hogy, ha már megpróbáltad, minek próbáld újra? Hiszen egész végig szemétkedett Veled, aztán meg fogja magát a pasijával és le se szar? Tudok néhány dolgot a jó barátságról, de ez nagyon nem az. Szerintem keress új barátot és ha majd hiányozni fogsz neki, akkor úgy is fel keres.
2014. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!