Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyeség lenne neki fizetni...

Hülyeség lenne neki fizetni azért, hogy vigyen el bulizni meg csajozni?

Figyelt kérdés

Hello, megismertem egy srácot aki eléggé benne van a bulizásban alternatív dolgokban stb. Arra gondoltam, hogy nem bízom a véletlenre, megbeszélem vele, hogy havi kb 40 ezret (ez a fizetésem 10%-a) odaadom, ha cserébe mentorál, eljár velem jó bulikra, adja a jó arcot velem, segít csajozni, beilleszkedni, ilyenek. Minden hónapban. Nekem megéri mert a keresett pénzem 10%-ából lehet egy olyan baráti kört tudok a segítségével felépíteni ami egyedül sosem menne. Másrészt ha ennyiért bevállalja ez még nagyon olcsó is, nem?


De hátulütő, hogy elsülhet rosszul is, átverés, vagy kihasználás, de akár még valami uzsoraszerű követelőzéssé is fajulhat a dolog bár amúgy teljesen normális tanult srácról beszélünk.


Nem tudom mi legyen.


Mondjuk én arra gondoltam, hogy tanácsadásként, vagy mentorálásként egyeznék meg vele, hogy azért mégis legyen valami kerete a dolognak. Mellette meg olyan lenne az egész mintha egy haverommal eljárnék mindenféle programokra.


2022. szept. 21. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátok ehhez nem kérnek pénzt, egyszerűen szívességből is megteszik.
2022. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de még friss haver és biztosra akarok menni ebben, hogy belevisz a jóba. De gondoltam rá persze én is, hogy nem adok neki pénzt, hanem max néha fizetek neki egy sört a bulikon meg ilyenek.
2022. szept. 21. 23:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem a csajozáshoz most a bulizás elég fontos lenne és egyedül elég sokszor van olyan, hogy beégetnek meg kikezdenek velem. Ha lenne velem mindig valaki vagy többen lennénk akkor már sima ügy lenne. Nyilván a barátságot kierőltetni sem lehet, de ha fizetek érte lehet lenne motiváció, hogy folyton menjünk. Kb mint egy személyi edző!
2022. szept. 21. 23:11
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Már bocs, de aki barátnőt keres az nem diszkóba jár, ahol csak az aljanép mozog. Te szexelni akarsz, akkor meg már ennyiből prostihoz is elmehetsz, ott legalább nem túl nagy az esélye hogy becsússzon egy gyerek.
2022. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuh gyerek. -_-
2022. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Te kajak ezért fizetnél? van baj,amugy meg átverés🤦‍♂️
2022. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... lefordítom amit írtál:

Van gy srác akivel elkezdtél haverkodni. Arra gondoltál, hogy fizetett guid-nak használod őt, hogy találj barátokat.

Kérdem én: miért nem barátkozol össze inkább ezzel a sráccal, ha már úgyis ott van? Akkor lesz egy barátod is, aki ráadásul ingyen és jószándéktól vezérelve fogja megmutatni mindazt, amit most pénzért kérsz.

Ha pénzt adsz a srácnak, sosem lesz a barátod.

2022. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, hát akkor egybehangzóan elég nagy hülyeség volt az ötlet. Nem adok pénzt, akkor marad a barátkozás.
2022. szept. 22. 00:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

No para, mindnekinek vannak hülye ötletei:D

Az igazi partyszezon úgyis nyáron jön majd, addig bőven el tudo dmélyíteni vele a barátságodat.

2022. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az összegből inkább hívd meg őt enni,inni vagy esetleg más egyébre.
2022. szept. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!