Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen kétszínű a "barátom"?

Miért ilyen kétszínű a "barátom"?

Figyelt kérdés

Nem csak az én barátom. Egy csapatba voltunk, osztályban csak ő kivált úgy idén tavasz elején.

6-an voltunk, eleinte csak 4-en... Akkoriban jó volt minden te ahogy elkezdtük a 11.-et úgy romlott el az egész.

Többször felhánytargotta hogy azon a nyáron nem kerestük és magára hagytuk. Utána az egyik srác folyamatosan szidta, bántotta és mi a mai napig a srác oldalán állunk. Hogy miért? Mert közvetlenebb és kész, de nem fogadja el.. Azt mondogatta nyárig hogy mi az ellenségét támogatjuk és ha igaz barátunk akkor vagy nem szólunk bele vagy békéért teszünk valamit. Bevallom a srác durván bántotta, a kétszínű gyerek barátságos volt vele mindig de végén kiderült hogy a srác csak rajta vezette le a feszkót.

Akiről szól a kérdés igazából mindig kedves volt, elhivott minket de nem mentünk el, srác programjaira mindig de mert jobbak voltak. Nem tetszett ez se neki mert hanyagoljuk, meg nem megyünk el vele sehova mert nem volt meghívva stb.

Nem fogadja el a döntésünket.


Mióta elkezdtük ezt az évet azóta jópofizik. Látszódik rajta hogy nem őszinte, nem hív el minket hozzánk se szól sokszor. Sokszor volt vita osztálycsopiba állandóan ellenünk lévő tábort gyarapította. Plusz mostanság sokat odaszól nekünk.



2022. szept. 26. 19:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért kétszínű mert szemünk előtt jófej hátunk mögött ellenünk van. Volt egy szavazás hogy a szalagavató utáni bált mi rendeztük volna de leszavazott minket
2022. szept. 26. 19:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, mi?

Néha nem igazán tudtam követni, de ha annak az oldalán állsz aki folyamatosan szidta és bántotta a másikat, azért mert közvetlenebb, akkor nem csodálom hogy nem kedvel titeket.

Az meg nem kifogás hogy csak valakin levezeti a feszkót.

Ahogy olvastam, a "kétszínű" barátotok még nyitott is felétek, amivel ti nem éltetek, szóval nem is igazán értem.

Azt meg végképp nem vágom hogy hogy jópofizik amikor a következő mondatokban leírod hogy odaszól nektek, stb.

2022. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!