Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek sikerült itt jó...

Valakinek sikerült itt jó beszélgető/levelezőpartnert találni,vagy akár barátságot, szerelmet? Mi mostanában a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt pár ember, akivel találkoztam innen, viszont az utóbbi években egyre rosszabb a helyzet. Vagy elutasították a találkozós ötleteimet, vagy ha még nem is jutottunk el idáig, de jól elbeszélgettünk, akkor is egyik pillanatról a másikra eltűntek. És még a normálisnak, értelmesnek tűnő emberek is ezt játszották el...
2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én például itt ismertem meg a legjobb barátomat. Bár nem mondom, hogy negatív tapasztalatom nincs, de szerencsére több a pozitív.
2022. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár kiváló levelezőpartnert.
2022. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt hogy sikerült régebben.
2022. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Találhattam volna jó beszélgetőpartnert, talán szerelmet is. De idővel mindkettő véget ért, mert én teljesen más jellegű levelezőpartnert kerestem, keresek. Szóval lehet találni még akkor is ha nem keres az ember :D
2022. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Levelezőpartnert!

Van sok negatív tapasztalat,de lehet itt is mint mindehol máshol értelmes,érzelmes embereket is találni!

2022. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettem itt jó fej emberekkel néhány téma kapcsán, ha nyitott lettem volna rá, lehet, hogy lehetett volna belőle tartós levelezés vagy akár barátság. De mivel nem voltam rá nyitott, így ki tudja :)
2022. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátságot, levelezőpartnert sikerült már itt találnom, azóta is jóban vagyunk, tartjuk a kapcsolatot. 😊 Ritka, de vannak itt azért értelmes, kedves emberek is, akik még helyesen is tudnak írni. 😃
2022. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy valaki, akivel 1,5 éve folyamatosan beszélgetek, egyvalaki, akivel megszakadt a kapcsolat, de beszéltünk, és most b. 2 hete egy új valaki, akivel beszélgetek, mert van közös érdeklődési körünk.
2022. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A baráti köröm 70-80 százaléka erről az oldalról származik.
2022. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!