Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kaptam egy autót a férjemtől,...

Kaptam egy autót a férjemtől, ami azt jelenti, hogy az én nevemre vette. Neki is van. Tényleg rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés
Kb. egy ismerős mondta, hogy szép, a többiek szerint minek 2 és spóroltam volna össze magamnak, de én sokkal kevesebbet keresek. Gyerek is van, őket is tudom hurcolni. H.lye vagyok, hogy ennyire bánt más véleménye?

2022. okt. 16. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg le kell 💩ni.

Ha nekem lenne sok, én se sajnálnám a páromtól.

Jó, nyilván nem a 2 hónapos kapcsolatban csinálunk ilyeneket, de az hogy egy jól működő kapcsolatban/ házasságban ki hogy menedzseli a pénzügyeket, ahhoz senkinek semmi köze.

Amíg nem vagy a kiszolgáltatottja vagy nem használod ki (szerintem mindkettő elég hamar feltűnne), addig ne aggódj.

2022. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dolgozom én is, csak nem fizetnek meg annyira. Ezért evidens, hogy ő vette. Tini gyerekeink vannak. Nem értem, ha az ő nevén van 2 és egyikkel járok, az miért jobb másnak, mint ez a helyzet. Nem új autó, kicsi, gurul, ennyi.
2022. okt. 16. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha telik rá, akkor miért ne.
2022. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni mások véleményével!

Ha már így alakult, akkor élj bölcsen a lehetőséggel és leld örömödet a gépjármű használatában!

2022. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Hülye vagy. Szarni kell az ilyen emberekre. Azt veszek és azt adok annak, amit és akinek akarok.


Mondjuk a párod is egy jó nagy here, ha nem bír kiállni melletted azért, amit ő vett. Anyámnak vettem otthonra egy nagymonitoros asztali gépet. Ment a vén qrvák fröcsögése h minek neki meg erre bezzeg telik. Úgy elküldtem őket a qrva anyjukba, hogy nem tették zsebre. Ne aggódj megkapták, hogy neveltek volna életképes kölköt maguknak és akkor nekik is venne. :D

2022. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Azért, mert másnak savanyú a szőlő és az ő férjük nem vesz nekik autót (vagy semmitse), amiatt neked nem kell rosszul érezned magad.

Felneveltetek együtt pár gyereket, hadd éljétek már ezt a házasságot úgy, ahogy nektek jó, nem is értem, másnak ezen mi fáj :D

Biztonságos vezetést az új autóddal, élvezd ki nagyon! :)

2022. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis, nem arról van szó, hogy egy sugardaddy így vásárolt meg magának, hanem a férjedtől kaptad, akivel két gyerek is van.
2022. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik ezt mondják, csak irigyek. Ne foglalkozz velük. Én is vennék a páromnak autót ha lenne rá pénzem. Ez egy teljesen normális dolog egy stabil kapcsolatban.
2022. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol irigy emberekkel? Szrni rájuk nagy ívben.
2022. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. okt. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!