Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az az ember aki gyakran az...

Az az ember aki gyakran az utolsó pillanatban csavarint a dolgokon abból nem lehet jó baràt?

Figyelt kérdés
Vagy komolyabb programot pl.elore bejelentett utat is lemondana mert dilemmazik.Es azzal is ezt csinalja amit o javasol.Mostmàr nagyon megterhelő és elegem van az ilyesmikbol.Mindenkinek joga van oda menni azzal talalkozni akivel akar nem kenyszerithetem az nem vezet jora.Nekem viszont jogom van eldonteni mit toleralok es mi az ami az onerzetembe vag.Nem egy esetrol van szo.
2022. okt. 16. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kontrollmániás, úgy érzi körülötte forog a világ, azt hiszi, hogy amihez ő könyen tud alkalmazkodni ahhoz mások is egyből tudnak ugrani. Nem képes belegondolni, hogy ha utolsó pillanatban változtat akkor másoknak már lehet kellemetlenséget okoz. Ettől függetlenül nem biztos, hogy "rossz" barát lesz belőle.
2022. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es az a baj ezeket a nem apro kellemetlensegeket leszamitva baratnak tartom...de nem vagyok benne bizzos hogy jol gondolom.
2022. okt. 16. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy marha fárasztó, aki állandóan variál.
2022. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Faraszto meg ugy erzem hulyenek nez...
2022. okt. 16. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert hülyének néz. Nem tisztel sem az idődet,sem téged. Én ezért vetettem véget egy baratságomnak. Sokadik kérésre sem változtatott, ez nem tisztelet. Dobd a francba az ilyen embert,nem kár értük.
2022. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-os egyetertek ez tiszteletlenseg.Valahogy en sem bizom benne hogy valtoztatni fog...Elveszitettem a bizalmamat benne es mar a legkisebb dologba is lehet ketelkedni fogok.
2022. okt. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!