Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok rangsort felàllítani...

Szoktatok rangsort felàllítani a baràtaitokkal szemben?

Figyelt kérdés
Pl.valakit előnyben részesíteni màssal szemben ha mar az illetovel lebeszeltel valamit,stb.En nem szoktam,igyekszem mindenkivel korrekt lenni es bant ha masok nem igy viszonyulnak hozzam.
2022. okt. 16. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnek osztodni, nem volna szukseg a sorrendre. Emberi dolog. Az a korrekt, hogy ha lebeszeltem valamit az egyikkel, nem szaladok a masikhoz, vagy a harmadikhoz, mert azoknak faj a kislabujja. Nem csinalok s*gget a szambol.
2022. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen pont arra gondoltam en is ha valakivel mar lebeszeltem nem vagom le vele a programot pofatlanul azert mert mas jelentkezett.Vagy nem irok ra ot kulonbozo emberre egyszerre van- e kedve kavezni vagy szinhazba menni es utana meg se emlitem az inditvanyozast.Valaki igy csinalja.
2022. okt. 16. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze.. nem mind1 h 20 eve baratom joban rosszban vagy ismerem fel eve
2022. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as egyezek de azert gondolom nem dobod a feleves baratot se ha le van vele beszelve a program a masik miatt.
2022. okt. 16. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez csak akkor történhet meg ha az illető nem barát, inkább csak haver.

Nekem is volt olyan hogy időközben ráért egy barátom és mivel szívesebben töltöttem vele az időm így lemondtam a másikat aki nyilván nem állt annyira közel hozzám mint a másik.

2022. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5- os koszonom a valaszt! Na ez az amit nem ertek 😃 Vagy lehet ilyenkor a masik nem ugy gondol rank mint mi ora.En nem szeretem ezt csinalni ha valamennyire is fontos az illeto mert utana ez bearnyekolja a kapcsolatot.Felszinesen meg nem tartok fenn kapcsolatot senkivel.
2022. okt. 16. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így van. Nyilván nem ugyanannyira vagytok fontosak egymásnak.

Nem vagyunk egyformák

Én nem fogok hazudni

Nyilván van egy nagyon jó barátom akivel jobban érzem magam mint egy haverommal vagy egy nem annyira közeli barátommal

Ha nem valami extra fontos program van , simán lemondom és azzal töltöm az időm akivel jobban érzem magam

2022. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar olyan h dobtam egy programot masik miatt. Attol meg megmaradt a haversag a masikkal is.. nem vagyunk sertodosek, aki meg megsertodik az nem.az en vilagom ugyse
2022. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére nincs kit, mert barátaim sincsenek.
2022. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Akivel először beszéltem meg valamit, annak érek rá. Annyira fasz meg nem vagyok, hogy rászervezzek egy programra. Annál jobban emlékszem rá, hogy mit beszéltem a barátaimmal.
2022. okt. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!