Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet lerázni egy...

Hogyan lehet lerázni egy "legjobb barátot"?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy sosem voltunk és sosem leszünk legjobb barátok az illetővel azért amiket tett régebben és azért amilyen személy. Nárcisztikus és már tényleg nagyon elegem van belőle. Mostanában "legjobb barátok" vagyunk mert nagyon tapadós, nem tudom lerázni. Félek is tőle, vagy szorongok így lehetetlen hogy megmondjam neki mi a helyzet, annyira erősen ijesztően tud nézni és viselkedni hogy az hihetetlen. Már volt egy jó hosszú időszak amikor nem voltunk jóban mert próbáltam lerázni, az volt egy jó pár hónap, aztán megint jóba kellett legyünk mamámnak köszönhetően, mivel első unokatestvérek vagyunk. Én már nagyon unom és próbálok megszabadulni tőle viszont minden nap eljön hozzám anélkül hogy megkérdezné "jöjjek?" anyum természetesen mindig beengedi. Volt hogy korán reggel keltett fel álmomból. Én már nem tudom hova tenni ezt az egészet, nagyon elegem van belőle, kérlek ha valakinek van ötlete hogy mit tehetnék ebben a helyzetben írja meg, köszönöm.

2022. okt. 17. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy tudod megoldani, ha megmondod, hogy nem akarsz barátkozni és tartod is magad hozzá. Mindenre nemet mondasz és nem adod ezt fel. Nincs trükk, nincs csel. Max elköltözöl és eltűnsz előle, de mivel a rokonod, úgyis megtalál.
2022. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!