Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szarik rám a legjobb...

Miért szarik rám a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Már 4 éve a legjobb barátok vagyunk. Egy hete hiányzok a suliból, mert tüdőgyulladásom van, emiatt kórházban voltam 2napig, mostmár szerencsére otthon vagyok. Viszont egyáltalán nem érdeklődik, nem nagyon ír, meg se kérdezi mikor fogok végre jönni. Régebben 2 nap után írt volna hogy nagyon aggódik, minden 10 percben megkérdezte hogy vagy, sajnálkozott, jobbulást kívánt egy náthánál is. Mostmár nem érdeklem? Vagy mi történt szerintetek? Amikor rákérdeztem, azt mondta hogy de hát ő most írt. Pedig csak az első nap kérdezte meg hogy hol vagyok, miért nem jöttem. Írtam neki hogy mi a helyzet, de csak annyit írt hogy ok, jobbulast!

2022. okt. 22. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Mégis mit írjon? Én is ezt írom, ha valaki beteg. Nem a te betegséged körül forog a világ.
2022. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Te amúgy érted a kérdést?
2022. okt. 22. 19:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nyilván a kérdezőnek nem az a fontos, hogy körülugrálják mert ő most beteg, hanem az, hogy a legjobb barátja ugyanúgy érdeklődjön iránta, mint ahogy - feltételezem - ő is érdeklődne a barátja iránt, ha ő lenne beteg.
2022. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
2: Abszolút értem. Te egy félresikerült egyén vagy, aki azt hiszi, az egész világnak körülötte kell ugrálnia, mert te épp beteg vagy. Hát nem.
2022. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy súlyosabb lefolyású betegségnél amivel kórházban is volt csak nem közömbös mi van egy barátommal. Egy “Szia! Jobban vagy?” üzenet kb. 5 másodpercet vesz el az életéből.
2022. okt. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet, hogy ő egy galamb? Mert akkor érthető, ha rádszarik.
2022. okt. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

#4

Te miért vagy ennyire frusztrált? :D

2022. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Kérdésed már lehet régi, de itt az én bajom:


Ugyan ez a helyzet:

*2 hétig nem voltam suliban*


Történetünk úgy kezdődik, hogy van az osztályunkban egy elkényeztetett kis picsa aki olyan toxikus kis ribi hogy olyat még nem láttál, és amíg nem voltam suliba mintha "belebuzult" volna a legjobb barim.

És tulajdonképpen mintha láthatatlanná váltam volna a barim szemében... Meg ma is képzeld el annak a kis picsának nem volt a padtársa és szó nélkül odaült mellé a barátnőm, szerinted milyen az ilyen barát?

Alig várom már hogy el ballaghassak ebből az utolsó kis faluban lévő álltalánosból egy olyan suliba ahol hasonló, művészlelkű barátaim lesznek...

Átérzem a helyzetedet, de nem tudok mit javasolni

2022. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8as

Nagyon sajnálom a helyzetedet, ha gondolod írhatsz privátot és beszélgethetünk! Annyira nem értem az ilyen embereket, akik így hátat fordítanak a legjobb barátaiknak!

2022. dec. 13. 16:08
 10/12 Beyonce válasza:
76%
Mert nem a legjobb barátod
2022. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!