Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amióta megvettem az új autómat...

Amióta megvettem az új autómat, egy drágább árkategóriásat (Cla 45) a barátaim nem igazán hívnak el magukkal ha összeülnek beszélgetni/szórakozni és ha ott vagyok akkor nem úgy viselkednek velem mint eddig, miért ilyen gyerekesek 23 évesen?

Figyelt kérdés
Én nem változtam semmit, de ők teljesen máshogy állnak hozzám azóta...

2022. okt. 23. 01:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Senki sem szereti a felvágós embereket.
2022. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Van akinek ez be jön és van akinek nem.

Van aki ezzel egyáltalán nem foglalkozik és van aki igen.

2022. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Nemhinnem h amiatt 🤔 en tokleszarom pl kinek milyen kocsija van
2022. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1 nem vagyok felvágós ember, azon mi felvágó, hogy megveszek egy olyan autót amit meg tudok magamnak engedni, a személyiségem nem változott, miért kéne nekem is olcsó autót vennem, ha van drágábbra is pénzem, csak, hogy ugyanolyan legyen mint másnak?

Ugyanúgy meghívnám őket italokra mint eddig is, csak ha nem hívnak akkor nehezen megy, nem sajnálnám tőlük

2022. okt. 23. 01:16
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Egy középkategóriás autó. Szerintem nincsen semmi köze ahhoz hogy nem hívnak el, miből gondolod hogy egy autó miatt változna meg minden?
2022. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
4: Lehet, hogy te nem érzékeled, de a környezeted igen, és ez számít.
2022. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Megis az autodhoz kotod... akkor csak felvagos vagy. 😀 Nyilvanvaloan tettel valamit, amirol valamiert "megfeledkezel".
2022. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De ez pont az autóvásárlást követően kezdődött, nem villogtam vele nekik, csak azzal járok, az előzőt eladtam és amikor meglátták utána lettek ilyenek. Én beszélnék velük erről, de nem akarok rákérdezni, hogy most a kocsi miatt vagy más miatt és véletlen egybeesés, csak na nem akarom, hogy úgy tűnjön nekik mintha felvágni akarnék... Én mindig velük örülök minden sikerüknek...
2022. okt. 23. 01:27
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért nem hívnak mert itt is meg kellett említened hogy (cla45) ami egyébként jól mondták előttem , hogy átlagos/ közép kategória ha nem egy suzuki vitarával akarsz járni. Tehát nem hiszem hogy irigykednének, ez a legprolibb romák szokása, amint valaki nem kedves velük, stb az biztos irigy rájuk.
2022. okt. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Már a kérdéseden is látszik, hogy elvágós vagy. Kiemeled, hogy milyet vettél, teszem hozzá, egy középkategóriás autót vettél, semmi többet. A "C" osztály messze nem a prémium kategória. Mégis erre vered magad, gondolom nekik is, így ne csodálkozz, hogy nem állnak veled szóba :D
2022. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!