Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amióta megvettem az új autómat...

Amióta megvettem az új autómat, egy drágább árkategóriásat (Cla 45) a barátaim nem igazán hívnak el magukkal ha összeülnek beszélgetni/szórakozni és ha ott vagyok akkor nem úgy viselkednek velem mint eddig, miért ilyen gyerekesek 23 évesen?

Figyelt kérdés
Én nem változtam semmit, de ők teljesen máshogy állnak hozzám azóta...

2022. okt. 23. 01:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy mercit vettél, nyilvánvalóvá tetted számukra hogy homár vagy. Én is kerülném a társaságod.
2022. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#20 jó lenne, ha nálunk is így lenne. Én is szívesen ülök be az övékbe, mielőtt váltottam eladtam az előző autóm, őket kértem meg ha valahova kellett menni vigyenek el, mindig kifizettem a benzin pénzt addig, meg többet is adtam nekik, mert az idejüket is rám fordították, mikor lehet épp pihentek vagy valami mást csináltak volna, sose voltam fukar velük, mindig meghallgattam őket ha valami problémájuk volt, amiben tudtam segítettem, mindig ott voltam nekik, nem értem, hogy a gyerekkori barátaim miért ilyenek, mikor a középiskolából megmaradt baráti kör meg teljesen lesz*rja, hogy kinek mi van.
2022. okt. 23. 12:39
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal barátkozz, akivel jól érzed magad, a többi felejtős.
2022. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egy barát együtt örül veled egy haver meg inkább csak irigykedik.
2022. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem a baráti társaságomba,egyik barátom megvásárolt egy Prémium kategóriás BMW-t. Minden fotója,közösségi oldalakon, szinte az autójával készült. Ezzel is azt sugalta nekünk hogy (Majmok nektek úgysem lessz ilyen verdátok) aztán minden találkozásnál,az autójáról beszélt, hogy le mosta,ki takarította,tuningolni akarja,ez egyszerűen kiábrándító volt. jó én értem hogy büszke az autójára,na de könyörgöm,ne mindig az autója legyen a téma! Mert ez már idegesítő egy idő után. Ki is van közösítve emiatt
2023. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
És utolsó lennék/ ideje lenne elbeszélgetni velük, hiszen a biztos problémát ök fogják tudatni veled
2023. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!