Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni ilyenkor? Ill...

Mit tudok tenni ilyenkor? Illetve ez miért van?

Figyelt kérdés

Próbálok barátkozni és nyitott személynek tartom magam, de mégis próbálom tartani a kapcsolatot azokkal a barátokkal akikkel eddig beszéltem, de rengetegszer tapasztalom azt hogyha nem írok nem írnak vagy ha írok akkor is van hogy nem reagálnak mert vagy nincs idő vagy gondolkodnak, de aztán azt tapasztalom hogy nincs üzenetem se.

És annyira üresnek érzem így magam.

Pedig sokat ismerkedem, de mégis mindig ugyan ide lyukadok ki és nem tudom miért.

Konkrétan egy ember se beszélget velem.

Ezen pedig szeretnék változtatni, mert igénylem a társaságot, a barátokat, a beszélgetéseket.

21/N


2022. okt. 29. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál azzal is, hogy új emberekkel beszélgess akár csak neten és úgymond hagyni, hogy lesz ami lesz belőle?


"Konkrétan egy ember se beszélget velem."


Mármint most vagy úgy rendszeresen, hogy mindennap?

2022. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább élőben próbálj emberekkel találkozni, az többet ad, mint pár üzenet.
2022. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam játszani is és próbálok aktív is lenni meg megismerni új embereket.

Sokszor ismerek meg új embert, sőt akiket online ismertem meg barátaim azokkal csak akkor tartom a kapcsolatot ha én írok nekik, ő pedig válaszolnak, de kissé érdekes mert meghallgatnak meg segítenek meg ha úgy van valakivel találkozom, de egyébként maguktól nem keresnek, meg rajtuk keresztül is megismertem új embereket, de mindig csak egy kis ideig beszélgetek új emberekkel vagy egy ideig aztán megint ott vagyok, hogy nincs kivel beszélni.

Megpróbáltam tegnap is írni a barátoknak akikkel szoktam.

Ha baj van, online mindig ott vannak, de nyilván nekik is van életük, viszont ilyenkor egyik sem válaszol és utána se nagyon.

Csak egy lájkot vagy egy láttamozást kapok.

Ma meg már rá se írtam senkire.

Nem zaklatok másokat, viszont ha van valami akkor van hogy többet írok, de nem hülyeségeket, hanem rendes témát.

Csak mégse értem miért van ez az üresség mindig.

2022. okt. 29. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, az a szomorú hír, hogy ők valószínűleg mással beszélgetnének inkább.
2022. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Hogyha személyesen lennének barátaim akkor azt tenném, csak sajnos nincs, hiába próbáltam sokszor már kialakítani.
2022. okt. 29. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig személyese kell. Az unalmas és zavaró, ha a "valódi" életet kell folyamatosan megszakítani azzal, hogy vissza írogat az ember.
2022. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az online barátok nem barátok.

Személyesen kell kapcsolatokat teremteni. Eljárni moziba, kitándulni, szórakozni.

Nem jársz sehova? Hol dolgozol? Munkahelyen nincsenek közös programok?

Egymásra irogatásból nem születik barátság, ezt felejtsd el!

2022. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Példa: nekem egy gyerekkori baratnőm van. Szinte soha nem írogatunk egymasnak, max annyit, hogy mikor találkozunk. A párjának vannak haverjai, így szoktunk összejárni sörözni, nyaralni, moziba.

A lányomnak amikor még 10-en évesen járt táncolni, ott lett egy kis barátnője, elkeztünk mi szülők is összejárni, mert a versenyek összehoztak minket. De van, hogy hónapokig nem is beszélünk.

Munkahelyemen alakultak ki barátságok, látom, hogy a fiatalok munkaidő után elmennek ide-oda, az idősebben peldálul pont most szombaton szerveztek egy közös fesztészpartit ( én nem tudtam menni).

Szóval így lehet barátokat "szerezni", de igaz barátod nem biztos hogy lesz.

Nekem is csak a gyerekkori barátnőm az igaz barát, a többi inkább haver.

Vplt, hogy mentünk koncertre, ráírtam a körmösömre, akihez járok, mert tudom hogy buliarc. És mentünk együtt, egymás férjeivel. De ezen kívül nem írogatunk egymásnak, szinte soha.

2022. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!