Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá random egy...

Hogyan írjak rá random egy csajnak, akivel a suliban beszélgetünk? Nem osztálytársak vagyunk

Figyelt kérdés
L.
2022. nov. 1. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem nem kell ráírnod. Beszélgessetek a suliban. Úgyis az élő szóban jobb, mertr közösségi oldalon lehet, hogy olyan nyekegős, nyögvenyelős lenne. Úgyértem, ha otthon ülsz a szobádban, kevesebb inger ér, nincsen annyi beszédtéma. Lehet elég, ha üzenetben csak a talikat beszélitek meg, de azt akkor lehet élő szóban is talán. (Én se vagyok túl jó írásos, közösségi oldalas kommunikációban XD)
2022. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy ide is írtál most…

Megnyitod az alkalmazást és ráírsz… közvettlenül, gátlások nélkül… miért ne tehetnéd?

Lányom is mindig ezen görcsöl… meg, hogy nem tehet ilyen smile-t, vagy olyat, mert akkor ezt hiszik, meg azt hiszik… nem hisznek semmit, legyél közvettlen és kész.

2022. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, ha félsz élőben, akkor talán így:

"Szia! XY vagyok. (Hozzáteheted, hogy találkoztunk a suliban, vagy ilyesmi, nem tudom, mik a körülmények.)

- Elhívhatlak kávéra, enni, sétálni stb.? Mert nekem nagyon szimpatikus vagy, kiemelhetsz egy dolgot, ami tetszik benne. A lányok szeretik, ha bókolnak nekik!

ÉS/VAGY

- Úgy láttam, ma egy kicsit komor voltál, minden oké? A lányok szeretik, ha törődnek velük!

Ezután szinte biztos, hogy be fog indulni a beszélgetés. Ha mégsem, ne bánkódj, lehet, hogy még meg kell ismernetek egymást jobban.

Egyébként személyesen is odamehetsz hozzá, én inkább azt ajánlanám.

A lénygeg, hogy legyél kedves, aranyos, törődő, szimpatikus!

Sok sikert!:)

2022. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Suliban jókat beszélgetünk.
2022. nov. 4. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor személyesen is mondhatod neki, amit most írtam.:)
2022. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én írásban szeretnék rá írni.
2022. nov. 4. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondom ne görcsölj rajta, ugyan olyan közvettlenül ráírhatsz ahogy suliban beszélgettek, komolyan ki ebben a kihívás?
2022. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!