Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy tízes skálán mennyire...

Egy tízes skálán mennyire cseszi fel az agyad, ha a messengeren valaki 10 méter szövegre 1 db like jelet küld?

Figyelt kérdés

Nem egyszerre küldtem el a sok szöveget, hanem poénonként, mert éppen meséltem valamit. Erre kaptam egy like jelet. Úgy felcsesztem magam, hogy kiléptem. Azt fontolgatom, hogy letiltom. De ha lehetne, még az univerzumból is. A semmibe vétel magasfoka.

És nem, nem zavartam, mert előtte rendesen beszélgettünk. Egy szóval se mondta, hogy hlyegyerek, nem tudok figyelni. Max nem akart. Na, nekem ez nem kell.


2022. nov. 3. 15:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdeklek valakit, azért miért legyek ideges?

Legközelebb ha neki lesz rám szüksége, majd hasonlóképpen reagálok, azon meg ő ne húzza fel magát

2022. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ereidet nem vágod fel, ugye?
2022. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem, azokat nem 😊
2022. nov. 3. 15:31
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg épp azért nem írta, hogy nem tud figyelni, mert tényleg máshová kellett éppen koncentrálnia? Ez nem jut eszedbe? Egy lájkot nyomni sokkal gyorsabb és egyszerűbb, mint begépelni, hogy "ne haragudj, Pistike, igazán hálás vagyok a hosszú sztoriért, amit írtál, de most sajnos dolgoznom kell, később írok, kérlek, légy türelemmel".
2022. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Miért ne húznám fel magam? Teljesen természetes dolog, hogy idegesít és sért, ha valaki keresztülnéz rajtunk. Van olyan, akit ez nem bánt? Nagyon antiszoc lehet.

És ha majd én csinálok ilyet vele, miért ne húzná fel magát? Nem értem.

2022. nov. 3. 15:33
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Like jelet amúgy se használnak már a normálisak. Szerintem várd meg a rendese válaszát. Ha nem ír, hagyd.
2022. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Van erre egy egyezményes jelünk, a "pill". Ha ezt írja, egy árva szót sem szólok.

De nem ezt írta. Az összreakciója ennyi volt: 👍

Még egy db betűvel se erőltette meg magát.

2022. nov. 3. 15:38
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
8
2022. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Ne a neten élj, hanem IRL!
2022. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ok 👍
2022. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!