Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova vigyem a barataimat...

Hova vigyem a barataimat szulinapomkor?

Figyelt kérdés

Eddig a szulinapos mindig letudta egy bulival az ilyet. En most ennel egy kicsit tobbre vagyom. Nagyjabol 10en lennenk +-

Gondoltam szabaduloszabara, azt mindenki elvezne, de nekem annyi logikam van, mint egy tyuknak. Ergo annyira nem lenne a kedvencem.

Vagy esetleg valami szobarombolos (tudjatok amikor beoltoztetnek, beengednek egy szobaba baseball utovel, es minden ami ott van lehet zuzni.)

Vagy az a Flash cucc, amikor beleszedulsz mert osszevissza fenyek vannak a szobaban

Milyen ilyesmi programok vannak Budapesten? 18-egeszen 26evesek vagyunk, tehat eleg sokmindenre nyitottak. Az a baj, igy programokat tenyleg nemtudok itt, a szorakozohelyeknel leragadtam



2022. nov. 4. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjetek airsoftozni vagy paintballozni. Kegyetlen jó móka.
2022. nov. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mini golf, gokart
2022. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!