Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá?

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még suliban ismertem meg, de sajnos elváltak az útjaink. Jóban voltunk akkoriban de én kezdtem megszeretni őt minden értelemben. Aztán már nem beszélgettünk többet mert én próbáltam összehozni egy találkozót de sajnos az időjárás miatt akkor nem jött össze s azóta csak nagyon keveset beszéltem vele, írtam még neki de nem válaszolt, vagy volt hogy bejelöltem instán (több instám is volt azóta) aztán töröltem a jelölést mert napokig nem igazolt vissza de ezt így minden évben amióta nem beszéltünk. Most eszembe jutott, de nem tudom hogyan írhatnék neki, mit mondhatnék, nem tudom. Nem tudom mit kérdezzek tőle s félek hogy valami rosszul sülne el.
2022. nov. 8. 08:38
 1/2 Gyakori93 ***** válasza:
100%
Ha nem ír vagy jelől vissza, az egyértelmű jel arra, hogy nem kiváncsi rád. Sajnos ez van.
2022. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig meg volt köztünk valami szikra, nem értem mi történt :((
2022. nov. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!