Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire jó az ha összekombinàlnak...

Mire jó az ha összekombinàlnak baràtokat,baràti tàrsasàgokat akik nem ismerik egymàst?Szoktatok ilyesmit csinàlni?

Figyelt kérdés
Lehet én nem gondolom jól.Pl.az egyik baràtnőm hívott koncertre mondta màsik két baràtnője megy még.Közülük az egyikük fel is lép a kórussal.Kérdeztem nekik nem gond ha màs is megy velük,azt mondta nem ők mondtàk hogy hívjon màst is.
2022. nov. 26. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez teljesen termeszetes hogy nem mindig ismer mindenki mindenkit. nem is agyalnék rajta
2022. nov. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítanám: mi ezzel a baj? Tök jó fej embereket lehet így megismerni.
2022. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es igazad van lehet en nem vagyok annyira nyitott.
2022. nov. 26. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyent csinálni, 1-2 alkalommal fordult elő, és mindkét oldalon voltam már. Eddig pozitív élményeim voltak, több szimpatikus embert ismertem már meg így. Viszont azt is megértem, hogy picit zárkózottabbaknak nem könnyű, illetve ellenpéldáról is hallottam már.
2022. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!