Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női logika feladvány mára: Ha...

Női logika feladvány mára: Ha egy nő mindenféle ostobaságot összekombinál, majd kötelezi a férfit, hogy magyarázza meg, miért nincs ugy, ahogy gondolja, ezzel mit akar elérni a nő?

Figyelt kérdés
Figyelmet? Teljes agyi megsemmisitést?
2019. okt. 2. 21:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ha nem megy bele a férfi, akkor a nő igaznak igazolja az állitottakat.

Ha belemegy, ugysem nyerhet a férfi, mert nincs összefüggés, értelem, ok a nő gondolataiban, tehát nem fogja tudni cáfolni, megint csak a nőnek lesz igaza.

2019. okt. 2. 21:50
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

De van logikája. Csak sokkalta bonyolultabb a mi logikánk, mint a férfiaké.


Azt akarja hogy magyarázd meg az ellentettjét és bizonyítsd be hogy nincs igaza. Amit kért

2019. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azt, hogy a férfi aki csak úgy nekiállt ostobázni, akkor magyarázza meg hogy miért ostobaság, amit mondott.
2019. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig 2-ből semmi.
2019. okt. 2. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Megint csak kijelentesz, de nem indokolsz, egy érved nincs a saját igazad mellett és egy ellenérved sincs a válaszokkal szemben.

Ha a kérdést ihlető nővel szemben is így viselkedsz, akkor teljesen magától értetődik a viselkedése.

2019. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mit akar elérni a nő?


Erre a roppant egyszerű kérdésre keresek választ vagy legalább támpontot, nemtudom mit kellene magyaráznom ezen, vagy milyen érveket adnom :D

2019. okt. 2. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

A kifejtésed elég semmitérő, de az általánosító, degradáló hozzáállásod alapján hajlamos vagyok a nőnek igazat adni, bármiről is legyen szó.


De most komolyan; hogy vársz egy ilyen konkrétumok nélküli kérdésre választ?

Ha már esélyünk sincs meghallgatni a nő szemszögéből a történetet, akkor legalább te adj meg valami (bármi) részletet, ne csak azt, hogy hogy élted meg a történteket.

2019. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Nàlunk leirom pàrom reakciojat.

Elment szo nélkül(reggel még aludtam), szedett viraggal jött haza.


En kerdeztem benézett e anyujàhoz, haverokhoz is, amugy hol jàrt.


Nyugodt hangon közli, csak viràgot voltam neked szedni.csak ugy.


Folytattam. Talàn volt a boltban es zarva es igy semmi érdemleges?vagy auton csinalt vmit?


Ugyanaz s nyugodt valasz viràgot szedtem.


Én:de most nem lehet elmondani? De. Majd reggel 6 kor hirtelen bevillan hogy neked viràg kell..


Vàlasz.igen.


Én kb kitèrve a hitemböl. Hogy szoval akkor itt tartunk hogy vannak dolgok amiket nem kötünk a màsik orràra? Most ez olyan titok? Miert nem lehet lazan benyögni hogy hol volt? Ez màr bonyolult??!


Ö mosolyogva megint ugyanazon a nyugodt hangon megismétli. Viràgot szedtem neked.


Ezutàn csend. Amikor megint kinyitottam a szàm hogy megszolalok, màr rögtön mondta viràgot szedtem.



Ilyenkor csak szimplan nem hittem el hogy ö 6 kor elindul hogy nekem viragot szedjen. Semmi agymegsemmisitö cél meg ilyesmi nem volt. Felkavart hogy erre nincs vàlasza es ennyi.



De most tènyleg. Van bàrki is aki elhinnè hogy egy srac kikel az àgybol es elindul es viragszedesi cellal csupàn es ennyi?

2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

#8:

Hát...te sem vagy 100-as, már bocsi...nem hiszel a saját párodnak és még meg is vádolod? Miféle kapcsolat ez? Az ilyen állandó gyanakvásokból lesz a kenyértörés, de ha neked ez kell...

2019. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8... Igen, ilyesmi zajlik. Egy köszönöm elég lett vna részedről is.
2019. okt. 2. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!