Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme van ennek?

Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom mindig eltűnik hetekre, aztán random ír nekem. Akkor beszélgetünk 1-2 órát, utána megint eltűnik (van hogy a beszélgetés közepén)... Számítani nem lehet rá. Ha írok neki, hogy mittudomén, meglátogathatnám-e mert a szüleim megint egymást tépik, akkor simán ignorálja az üzenetemet. (Onnan tudom, hogy ignorálja, hogy mutatja a mess, hogy amúgy elérhető, de nem nézi meg.) És mikor mondom, hogy nekem ez rosszul esik, hogy csak akkor beszél velem mikor ő akar, akkor lép le beszélgetés közben mikor akar, és megbízhatatlan, akkor azzal jön, hogy sajnálja, nagyon elfoglalt de szeret, és nagyon fontos vagyok neki. És mindig kihízelgi, hogy ne szakítsam meg vele a kapcsolatot. Közben meg semmit nem tesz, hogy súlyt adjon a szavainak. Pl most karácsonyra meghívta minden közelebbi barátját, csak engem nem... Mi a jó neki ebben? Vagy bárkinek, aki ezt csinálja?

2022. dec. 2. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmit nem kell tenned, megszakítani a kapcsolatot, megteszi azt majd ő magától.

Nekem is volt ilyen "barátnőm", tök ugyanez a típus. Már 3 hónapja nem beszéltünk, szerintem már nem is fogunk, én elengedtem.

2022. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!