Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt a Magyaror...

Miért csinálják ezt a Magyarországi "baratnőim"? Kicsit hosszu bocsi a velemenyeteket kérem.

Figyelt kérdés
Tehát Németországba élek a szuleimmel mar 7 éve, mindig akad valami Magyarországi barátnőm akit még első osztálybol vagy az óvodábol ismerek. Valahogy neten keresztül mindig tudtam velük Kommunikálni, és kb 3 éve van az hogy jobb "barátságaim vannak" az első Magyarországi barátnőm ugy kezdődött hogy nagyon jó baratnők voltunk, én szerettem elméletileg ő is de a vége kb 1 év uttán mi lett? Vagy az hogy a semmiből eltűntek de többnyire a veszekedés. Én mindig meghallgatam őket, de ha nekem van/volt problémám az már nem volt olyan érdekes, sose vettem el egyik barátnőm paliját se, bezzeg a "baratnoim" azikat a baratnojuket akik rá másztak a palijukra meg ilyeneket műveltek azok a Bestek nyilvan, azokat meg becsülték mindig. 1 év uttán mindig ossze veszek velük vagy valami történik, sose szeretnek igazán mindig érdekből baratkoznak velem, vagy mert maga az egesz hogy Németországba élek, meg ilyesmik miatt. Pl a mostani barátnőmmel azert vesztem ossze mert hogy "nem foglalkozik ilyen bolond lannyal" a tavalyi baratnoim meg azt pletykálják másoknak hogy "nem beszelnek mar velem mert tudjak milyen vagyok" úgy hogy ez a 2 lány egyaltalan nem is, ismeri egymast. Tényleg semmit nem tudnának mondani rám, mert nem azért hogy fényezzem magam de en meg Neten keresztül se voltam velük soha bunkó, vagy köcsög, sose csintam senkinek problémát, tehát semmi rosszat nem tudd senki rólam mondani, inkabb visszahuzodobb érzékenyebb típus vagyok. De akkor minek ugyanaz az osszes lanynak rolam a véleménye hogyha nem is, ismerik egymast? Velem van a probléma? Talan tul segítőkész vagyok meg kedves, mert azokkal a barataikkal akik bunkók meg minden ilyet csinalnak azokkal eléggé kedvesek meg másabbak.
2022. dec. 9. 23:57
 1/5 A kérdező kommentje:

És uttána képesek azt mondani hogy én rossz hatással vagyok rájuk,

Kicsit ugy magamról sose volt 1 palim se, nem is szeretnék fiatalnak erzem még magam ahhoz, nem cigizek semmi ilyesmit nem csinalok, többnyire otthon vagyok tanulok, igaz tudok neha depis lenni de nem az a fajta aki olyat mondd hogy "na megollom magam" vagy ilyesmikxd

2022. dec. 10. 00:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"De akkor minek ugyanaz az osszes lanynak rolam a véleménye hogyha nem is, ismerik egymast? " Logikailog ez csak úgy lehet, hogy van bene valami.
2022. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a gáz, hogy nincs fizikai találkozás. Igazából azt mondanám, hogy ez sem kis dolog, hogy 7 éve ezek még megvannak így, hogy nem nagyon találkoztok.
2022. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Vélhetően felületesek ezek a barátságok.

Másfelől, ennyi fizikai kontaktussal szerintem csak a baromi régi, már sokat próbált barátságok bírkóznak meg, a mai, online verziók már kevésbé életképesek.


A bolondságodat megítélni nem tudom, úgy látom.

2022. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Évente párszor szunetekbe járunk haza, és akkor általába szoktam találkozni velük. De lehet az is a baj hogy szimplán nem a megfelelő emberekkel foglalkozok
2022. dec. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!