Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha meleg és engem...

Mit tegyek ha meleg és engem akar?

Figyelt kérdés

Én 17, ő 21 éves . Interneten ismerkedtünk össze.

Se én sem ő népszerű srác. Nem voltak barátaink így jól megöröltünk egymásnak. (ez történt tavaly ősszel)

Én 11. osztályos vagyok ő egyetemista.

Én Székesfehérváron lakom ő Budán. Sok találkozásunk után elmondta hogy szerelmes belém én levoltam sokkolva, eléggé elpirultam mert jól esett, de az a baj hogy én barátságot akarok vele és nem ilyen szerelmes dolgot.

Nagyon közös az érdeklődési körünk és sok közös dolog van bennünk, kinézetünk is hasonló, annyira, hogy az osztálytársak azt hitték hogy testvérem a közös képünk alapján.

Félek hogy így nem fog menni.



2022. dec. 10. 20:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Megörültünk*

Én sem, és ő sem népszerű srác*

2022. dec. 10. 20:51
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sajnálom. Ez mindig benne van a pakliban, mikor emberekkel ismerkedsz, és mindig szívás, mert nagyon tud fájni. Voltam már mindkét oldalon (a szerelmes is, és a barát is) és biztosra állíthatom, hogy onnantól nem működhet tovább. Nem lesz ugyanolyan. A szerelmes soha nem fog tudni barátként nézni a másikra, a barát pedig nem tudja elengedni magát a másik társaságában, nem érzi őszintének a kapcsolatukat. Jobb az ilyet azonnal lezárni, annál kevesebb ideig fáj.
2022. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarsz tőle semmit, azt érdemes tisztázni.


Ilyen esetben az emberek nagy része kicsit magába zuhan, nem akar haverkodni azzal aki kikosarazta.

2022. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Mélyebb beszélgetésben tisztázzátok a dolgot. Ha neki még nem volt meleg kapcsolata és csak most irántad érez ilyen vonzalmat, akkor ez nem feltétlenül szexuális irányultságú. Emberi szimpátia esetén fokozódik az agyban az oxitocin hormon elválasztása, ami az összetartozás érzését hívja elő, férfiaknál nemiszervi merevedést okozhat és ez félrevezető az érzések valódi megítélését tekintve.
2022. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2022. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz ügy. Én a másik oldalról voltam (vagyok) benne egy ilyenben. Azt javaslom hogy mondd meg egyértelműen hogy nem lehet köztetek semmi. Utána várd meg hogy ő mit reagál. Ha ezek után nem keres, akkor ennyi volt. Ha továbbra is keres, akkor megpróbálhattok túllendülni rajta. Eleinte kellemetlen lesz, de előbb-utóbb kiszeret belőled, és megmaradhat a barátság. Ami fontos, hogy ne zárkózz el tőle teljesen, mert akkor úgy fogja érezni hogy azért lökted el magadtól mert meleg. Ez pedig nagyon szar érzés, mert az ember nehezen szavaz meg valakinek akkora bizalmat, hogy elmondja hogy meleg.
2022. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

#2 akkor én miért vagyok kivétel?


Évekig voltunk jóbarátok azzal, akibe szerelmes vagyok. És néha így is összejárunk piálgatni meg ilyesmi. Csak már ritkábban futunk össze a távolság miatt.

Pedig sokmindennel próbálkozott és elég konkrétan, nyiltan. :)

De 15-20 év után rájött, hogy nem lépem meg azt, amit kellene.

Én csak ott akartam lenni ahol ő van, mellette, vele lenni minél több időt.

Azt hiszem ő is érzett\érez valamit irántam, láttam a szemében ahogy rám néz, beszél hozzám. Volt kémia, és most is megvan.

Sokszor együtt is aludtunk, de nem történt semmi. Ölelésnél, összebújásnál több soha nem volt. Neki családja, párkapcsolata van, de attól még ez nem múlt el.

A szeretet az szeretet.

Talán olyasmi barátság ez mint a remény rabjai c. filmben.

Plátói szerelem? Lehet, nem tudom megmondani

2022. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kötelező megszakítani a kapcsolatot, ha a másik megelégszik azzal, hogy veled lehet. Nálam ez sosem okozott problémát. Mások viszont beleőrulnek, megvadulnak, ha nem történik szex
2022. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyenesen hogy kedveled mint embert, de nem vagy meleg: innen rajta múlik tudja-e kezelni a dolgot, megmarad-e a barátság.
2022. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 nem csak rajta.

Ha kérdező pl. homofób, akkor nem sok jövője van. Innentől kezdve néhányaknál mennek folyamatosan, megállás nélkül a homokos, másikat alázó óvodás "viccek".

1-2 elmegy, de barátságnál nem sok köze van a másik ember nemi életéhez, nem is érdemes nagyon belemenni, parancsolni a másikéba..


"Full hetero vagyok, tartsd tiszteletben ezt kérlek és fogadd el. Nekem fontos a barátság, maradjunk barátok."

Kb. ennyit mondanék.

2022. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!