Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha meleg és engem...

Mit tegyek ha meleg és engem akar?

Figyelt kérdés

Én 17, ő 21 éves . Interneten ismerkedtünk össze.

Se én sem ő népszerű srác. Nem voltak barátaink így jól megöröltünk egymásnak. (ez történt tavaly ősszel)

Én 11. osztályos vagyok ő egyetemista.

Én Székesfehérváron lakom ő Budán. Sok találkozásunk után elmondta hogy szerelmes belém én levoltam sokkolva, eléggé elpirultam mert jól esett, de az a baj hogy én barátságot akarok vele és nem ilyen szerelmes dolgot.

Nagyon közös az érdeklődési körünk és sok közös dolog van bennünk, kinézetünk is hasonló, annyira, hogy az osztálytársak azt hitték hogy testvérem a közös képünk alapján.

Félek hogy így nem fog menni.



2022. dec. 10. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked homofóbnak tűnik? Számomra nem: hisz egyértelműen jelzi hogy kedveli a másikat, csak a szerelmes közeledése ejti zavarba. Elég értelmes fiúnak tűnik, nem olyannak aki más szexualitásán kiakad: hisz a vallomásnál se borult ki, csak nem tudja hogy kezelje a szitut hogy ne bántsa meg a másikat.
2022. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Semmi baj nincs azzal, hogy meleg. Valóban nem tudom hogy kezelni, sőt sokszor már udvarol, hogy engem szeret, szívesen visszaírnám, hogy én is téged, de nem úgy szeretem. Tudom, hogy rossz ez neki, nekem is, ő is szenved, és én is, hiszen tényleg nem tudom mit tegyek.

Téli szünetben elhívtam magamhoz Székesfehérvárra, hogy leüljünk beszélni.

2022. dec. 11. 12:00
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 érdekel mi lesz a történet vége. Ugyanez heteróknál is előferdűl.
2022. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lesokkoltál.


Lesokkol, az egyben van. A sokkol az ige. De a le voltam sokkolva, le akar sokkolni, le fog sokkolni, az külön írandó.


Sajnos nem megoldható hosszú távon a barátság, mert mindig ott lebeg az érzés, hogy ő esetleg kínlódik ebben a "maradjunk barátok" sztoriban. Tényleg sajnálom.

2022. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!