Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy gondoltam itt is teszek...

Rayfe kérdése:

Úgy gondoltam itt is teszek egy próbát, mit szól sz internet népe?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen, az elmúlt napokban nagyon megbántottam egy számomra fontos, és becsülendő lány barátomat, ez egy olyan kötelékkekkel rendelkező kapcsolat ami érzelmi alapokon is, kicsit több mint szimpla barátság. 2 hónapja minden nap beszélünk, sokmindent megtudtunk már egymásról VISZONT még sosem találkoztunk pedig csak 130km választ el minket, és eléggé megbántottam őt az elmúlt napokban, leginkább a figyelmetlenségem miatt, mit javasoltok, valamilyen csokorral lepjem meg? Vagy csak szimplán menjek le, és beszéljük meg? Mondták páran hogy ha barátok vagytok elég ha csak lemész, mondták hogy a csokor egy nagyon aranyos dolog és sokat jelent, de úgy gondoltam itt is teszek egy próbát.

2022. dec. 16. 05:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne állíts be csak úgy hozzá. Ha megbántottad, kérj tőle bocsánatot.
2022. dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson odamenni, ha még életedben nem találkoztatok, csokor sem kell, nagyon creepy!

Egyszerűen kérj bocsánatot írásban, mint eddig. Mivel bántottad meg?

2022. dec. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy akarsz hozzá lemenni, ha még a címét sem tudod? Mert ha még sosem találkoztatok, akkor nyilván a lakcímét sem árulta el, mert miért is tette volna.
2022. dec. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2/3 A bocsánatkérés már megvolt, de a bántás lényege az őszinteség kihagyása, mert úgy alakult a múlt hétvégém, ahogy ami nem én vagyok, és ő azért kedvelt meg engem mert én vagyok, viszont pont olyan módon viselkedtem a hétvégén amit mind a ketten ellenzünk, és egyik nap is keresett, egész délután és este nem mondtam el neki, hogy miért nem voltam, teljesen mást mondtam mint ami történt, azt azért az azért szerintem tiszta, hogy az őcsinteség egy elég alapvető dolog, viszont ezzel nagyon elrontottam, és mondtam neki, (mivel kiderült mik történtek, ugyanis látszódik rajtam), hogy ne haragudjon nagyon elrontottam, nem mertem elmondani, és mondta, hogy semmi baj, csak neki ez nem tetszett, hogy elvileg az őszinteségre épült a kapcsolatunk, és ezekszerint mégsem, és beszélünk azóta is, de egyik este szintén sikerült, egy privátabb dologgal megbántanom, és azóta érzem, hogy nem úgy megy a dolog, mint előtte. 3/3 tudjuk egymás címét, sőt egymás szüleit is ismerjük
2022. dec. 16. 06:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszél veled annyira nem haragszik. Egyszerűen ne hazudozz neki.
2022. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te többet akarsz ettől a lánytól?



Egyszerűen csak kérdezd meg, hogy lenne-e kedve találkozni. Ha beszélget veled biztos nem haragszik annyira és személyesen elmondhatod neki amikor beszélgettek hogy valóban sajnálod.


Illetve vigyél neki valami figyelmes ajándékot. Pl kedvenc csoki

2022. dec. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még sohasem találkoztatok?

Vagy már igen?

HA már igen, akkor simán menj oda, vihetsz virágot is, igen.

HA még nem, akkor kérj bocsánatot és küldj neki virtuális virágot. Ne a bocsánatkérés legyen a találkozás célja, hanem inkább máskor talizzatok és a cél legyen az, hogy jobban megismerd!

2022. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Alapszabály: személyes találkozó csak egyeztetés után.

A fogalmazásod egyébként érthetetlen és kusza. Formailag is, és tartalmilag is. Mi az a viselkedésforma, amit annyira elítéltek, és te mégis úgy viselkedtél? Mert azért nem mindegy. Meg más téma, de talán lehet, hogy nem kéne arra alapozni, amit úgysem tartasz be. Egyik volt lány barátom jut eszembe erről. Én nagyon ritkán (évente 1-2 decit) szoktam tömény alkoholos italt inni. Ő erre teljesen kiakadt, hogy csalódott bennem, utálja az alkoholistákat, és hogy mennyire nem tetszik neki, ha valaki alkoholt iszik. (Ezt 2 cl diólikőr után...) Egy hónap sem telt el, találkoztunk volna (mindkét részről több volt, mint sima barátság, de főleg az ő részéről), egyszer csak s*ggrészegen felhív, hogy milyen jó buliban van. Majd másnap kiderült, hogy random pasikkal kavart, meg próbálta magát visszakönyörögni az exéhez. Ezt csak azért írtam le, mert tényleg unszimpatikus viselkedés, amikor valaki vizet prédikál, és bort iszik. Akkor már inkább vállalja fel magát az ember, akkor is, ha az nem fog mindenkinek maradéktalanul tetszeni.

Azt sem értem, hogy miért kell hazudni? Szintén homályos, amit mondasz. Mi lehet olyan dolog, amit nem lehet őszintén elmondani? Mert ha olyan, ami a viszonyotokkal ellentétes, akkor sem a titkolózás a megoldás. Ha pedig nem ellentétes az értékrendjeitekkel, akkor meg felesleges titkolózni.

Hívd fel, kérj tőle bocsánatot, és beszéljétek át. És ezután hozakodj elő a találkozóval!

2022. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/8 Igen elég kusza a történet, szimpla barátságnak indult ez, ami köztünk indult, amit elítélünk, ez a hétvégi ahány nővel/pasival lefeküdni amennyivel csak lehet.

Én sosem csináltam még ilyet, mert régebben sosem volt rá lehetőségem, és "kiöregedtem" belőle, viszont most adott hétvégén, valamiért sikerült, nem is 1 hölgyeménnyel.

Adott lány barátom tudott eddig is arról, hogy volt akikkel próbálkoztam randizni ismerkedni, mindig adott tanácsokat, segített ahogy tudott (természetesen kölcsönös a dolog), és nemrégiben egy olyan lány ejtett pofára, és használt ki, akitől és a sztoritól már ő is kiakadt, akkor egy pár napos mosolyszünetet tartottunk.


Azután újra elkezdtünk beszélni, de már ő sem a "régebbi" megszokott "mivan veled tesó" stílusban beszélt meg írkált velem, sőt már "közös" nyaralást terveztünk meg ilyesmik, és akkor kattant be, hogy én mit is tettem a hétvégén, és hogy nem mondtam el neki. Hiszen elvileg "barátok" vagyunk, de nagyon úgy kezdem/kezdtem érezni, hogy kicsit mintha jobban kötődnénk egymáshoz, hiába hogy még nem találkoztunk meg semmi.


Most hogy kiderült és zavarta, hogy nem mondtam el neki, de hiába mondta, hogy semmi gáz, ne fújjam fel a dolgot, mert nincs köze ahhoz mit csinálok, csak ez neki rosszul esik, hogy nem ilyennek ismert és hogy mi is történt velem, hogy ezt tettem és hogy nem mondtam el neki.

De hiába mondja rendesen érzem, a kommunikáción, hogy zavarja. Mert ÉN úgy érzem, hogy ő is mint én, egy kicsit közelebbi kapcsolatot akarunk egymástól, mint szimpla baráti kapcsolat.

2022. dec. 16. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa ez a történet. Közös nyaralást terveztél csak egy baráttal, akit még nem is láttál élőben? Berúgtál? Vagy mi történt?
2022. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!