Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit tehetnék?

Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm hívott hogy menjek vele bulizni,de őszintén meggondoltam magam és nincs kedvem,még hozzá azért mert messze van és nem jár úgy a közlekedés,illetve ketten mennénk ha elkeveredünk el sem tudok jönni csak gyalog ami nagyon messze van mert sokára jön a busz. Egyébkwnt ő egy kicsit befolyásolható simán meg lehet hogy valaki elcsalogassa. Így lehet hogy megfog sértődni és szilveszterezni se jön de tényleg nincs kedvem most ehez.
2022. dec. 29. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, ha nem erti meg az az o baja...
2022. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell csinálnod más kedvéért, ha az neked nem jó. Majd talál más balekot.
2022. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megmondanám mint barát a barátnak, hogy most nincs ehhez kedvem. Ha felhúzza magát akkor majd valamikor túl lép rajta. Ha mégsem akkor nem biztos, hogy egy igaz barát.
2022. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerencsére megértette,írta hogy majd akkor keres valakit.
2022. dec. 29. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Kell neki egy kísérő, ha különben nem voltatok annyira jó bariban.
2022. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!