Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnek neki segiteni?

Hogyan tudnek neki segiteni?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jo gimis haveromrol van szo, o volt anno a legkozelebbi fiu baratom. 1 eve nem lattam most osszefutottunk egy kavera. Allandoan bulizik, meselte hogy tul sok baratja van de igazan kozeli nincs. Neha azt eljatsza hogy van onbizalma aztan elkezdi hogy az osszes baratja gazdagabb, szebb, tehetsegesebb, jobb csaladbol szarmazo... A legtobb csaladtagjaval szr a kapcsolata. Allandoan tinderezget, 18-40ig mindenfele csaj megvolt mar neki, nem akar jelenleg elkotelezodni, hanem "ki akar probalni mindent". O is mondta hogy tudja hogy inkabb tanulnia kene es nem nok utan rohangalnia, de ra van fuggve a randi appokra.. Egyetemen bukdacsol, mert lusta mint allat, es inkabb a haverjaival partyzik.... Valamit tanacsoltam neki, mar nem is tudom mit, es ravagta, hogy nem kellenek neki tanacsok. Aztan amikor vmi csajozos tanacsot adtam es mondtam viccbol hogy, ja jo nem adok tanacsot, aztan mondta hogy csajozos tanacsot mindig adhatok... Gimiben egy nagyon kedves srac volt, mindig volt baratnoje akiket nagyon szeretett, persze mindig volt egy kis hanyag stilusa de nem ennyire...Most eljatsza hogy o minden leszar, kozben nagyon nem, pl szoba jott valaki aki nem birja o, es rogton mondta h nem ertem hogy annak a hulye kvanak mi a baja, en mindig kedves voltam vele, mindegy leszarom (nyilvan zavarja barki negativ velemenye..) Vmiert nagyon sajnalom, mert azt latom hogy egy nagyon rossz iranyba halad es eszre sem veszi magat...
2022. dec. 29. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudja hogy a suli nem fog sikerülni, azért ennyire szétszórt!

Minden ember rájön hogy mi az a szint ami már nem megy neki.

Kisiklik és ez ellen te sem tudsz mit tenni!

Az egyetemről sokan kikopnak.

2022. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez az allando buli, csajok, semmi ertekes kapcsolatot is annyira szomoru. Azt is mondta hogy nem ismeri magat es nem tud egyedul letezni, mindig kell neki a tarsasag. Az a baj h nagyon sajnalom, mert ha igy folytatja nehez lesz belole barki...
2022. dec. 29. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"ez az allando buli, csajok" PÓTCSELEKVÉS!


A tanulásban kéne felvennie a versenyt és kicsit összeszednie magát! Ez egyértelmű!

2022. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban tudsz neki segíteni hogy visszabillented a jó irányba, ha megint le akar teremteni, akkor mondd meg neki hogy te csak segítessz és mellette vagy!

Lehet azért teremt le, mert azt érzi hogy nem értheted meg és nem is tudsz segíteni, a tanulásban nem tudsz helyette memorizálni dolgokat.

2022. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt kell megértetned vele hogy a tanulás, memorizálás a legfontosabb és bármennyire magányos, ez az időszak csak a továbbjutásról szól!
2022. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő maga nem akar változtatni, akkor nagyon nehéz lesz. Rendes dolog tőled ez a cselekedet. A befektetett energiád remélem, hogy célt ér:)
2022. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ritkán találkoztok, akkor úgy sem tudnál neki segíteni!
2022. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!