Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek olyan helyzetbe...

Mit tennétek olyan helyzetbe ha egyik baràtotoknak nem lenne újévi programja,ti meg màr elígérkeztetek?

Figyelt kérdés
Ha nem is konkrétan- úgy hogy elhívjàtok magatokkal,mit tennétek hogy felvidítsàtok?Hogy érezze mellette àlltok.
2022. dec. 29. 21:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es az a helyzet,hogy kulonallo baratrol van szo,aki nem tartozik az adott tarsasagba,nem is ismer ott senkit.Ha elhivnak valoszinu nem jonne el.
2022. dec. 30. 07:19
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem az en esetem,de ugy elgondolkodtam mert barkivel elofordulhat.Massal tortent,de voltak nekem is hasonlo eseteim a multban amikor en voltam kirekesztve.

Talan ha az illetot nem kerdezte az adott barat nem o a legfontosabb szamara,vagy tudta azt is,hogy nem menne idegen tarsasagba.Ha a masik szemely kerdezi lehet nem vele akart volna programot csinalni az illeto.

2022. dec. 30. 07:25
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha ma átmész hozzá egy üveg pezsgővel, és megünneplitek az újévet? Nálunk mindig úgy volt, hogy ha valaki bármilyen okból nem tudott az adott ünnepnapon megjelenni, akkor előtte vagy utána pótoltuk. Szerintem abból átjönne neki, hogy akarsz vele időt tölteni, csak sajnos ez most így alakult.
2022. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Ne misztifikáld ezt a barátságot, van életed rajta kívül is, mint ahogy neki is rajtad kívül, és jogod van mással szilveszterezni. Nem vagy felelős az ő szilveszteri szórakozásáért.
2022. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!