Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek olyan helyzetbe...

Mit tennétek olyan helyzetbe ha egyik baràtotoknak nem lenne újévi programja,ti meg màr elígérkeztetek?

Figyelt kérdés
Ha nem is konkrétan- úgy hogy elhívjàtok magatokkal,mit tennétek hogy felvidítsàtok?Hogy érezze mellette àlltok.
2022. dec. 29. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Nem vagyok udvari bolond, hogy szórakoztassam. Majd ha akar, keres magának programot.
2022. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha rossz passzban van valaki?
2022. dec. 29. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Megkérdezheted azt, akihez mész, hogy meghívhatod-e a barátodat is, de úgyse fog akarni idegenek közé menni.
2022. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem akar,ezt nagyon jol latod.
2022. dec. 29. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Beszélnék valami másról, szerveznék vele máskorra programot stb. A szilveszterét nem tudom megoldani, nem is feladatom. Felvidítani mással is lehet.
2022. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-os otletek?
2022. dec. 29. 21:34
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
#2 A véleményem változatlan. Felnőtt ember gondolom, magáért felel. Ne ess bele abba a nyúlüregbe, hogy neked tiszted bárkit is boldoggá tenni, és lelkileg ápolgatni, mert az egész életed rámegy, és nagyon késő lesz, mire rájössz erre, és rohadt nehezen fogsz kimászni belőle. Csak egy jó tanács.
2022. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es azt nem gondolom.De amint irtam ha nem is pont akkor de szeretnek segiteni.Ezt hogy ereztethetnem vele?
2022. dec. 29. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Máskor csinálj vele programot, ne akkor, amikor foglalt vagy. Ezt már most is megbeszélhetitek, hogy lássa a szándékot.
2022. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát az biztos, hogy ha valakinek a barátja vagyok, nem gondolkodom róla olyan fellengzősen, mint itt egyesek, hogy "hőőmivagyokénudvaribolond“. Az ember a barátját nem kezeli ellenségnek ok nélkül. Ha felhándálná, hogy mekkora szemét vagyok, mert magára hagyom, akkor lehet, hogy visszaszólnék neki, hogy azért állítson magán, de könyörgöm, csak azért, mert valaki igényelné a társaságom, mit hápogjak, mint egy szánalmas szar? Ennek nem ez a módja, egy barát nem ilyen.



Én is megkérdezném az illetőt, aki hívott, hogy jöhet-e egy barátom is. Valószínűleg igent fog mondani rá, általában én is azt szoktam, ha nálam van a buli. Ha nem, akkor esetleg abban megegyeznék a barátommal, hogy korán eljövök erről a helyről és együtt megyünk tovább valamerre szórakozni.



Mondjuk az is érdekes, hogy nem beszéltetek erről korábban. Baráti körben alap, hogy már december elején megkérdeztem, ki hol lesz és mit akarunk, szervezzek én valamit vagy szervez más, stb.

2022. dec. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!