Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem ismeritek egymast annyira és egy szemelyes talalkozasnal mely dolgokrol kezd el beszelni.Szerelmi csalódàsról,depresszióról,öngyilkossàgi gondolatokról.Kialakit egy intim,bizalmi kapcsolatot,ha viszont mi szeretnénk valamit mintha nem lenne teljesen kölcsönös a dolog.Lehet az ilyen kapcsolatot normàlis mederbe terelni vagy jobb hagyni?
2022. dec. 30. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül benned ez a jobb e hagyni kérdés, akkor már egyértelműen igen a válasz. Hagyd!
2022. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, nem éri meg ilyen emberekkel barátkozni
2022. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

*Szerelmi csalódàsról, depresszióról, öngyilkossàgi gondolatokról*


Ember, én ezekről a legjobb barátommal is csak 15 év szoros baráti viszony után kezdtünk beszélgetni.

Első találkozón ilyen témákat bedobni? Nem semmi az ember.

De ugye tudod, hogy ezeket valószínűleg azért tette pont a legelső emberrel aki szóba állt vele, hogy megsajnáld? Hogy kapjon egy kis szeretet egy vadidegentől, és ezzel úgy érezze, fontos valakinek?

Az ember azt hiszi, attól mert ilyen durván személyes és belső titkokat elárult, az már egyenlő azzal, hogy barátok lettetek őszerinte.


Az ilyen embernek szakember kell. Irányítsd el oda. Komolyan.

2022. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as jol mondod az atlag ember ilyen dolgokrol lehet meg a kozelebbi barataival sem beszel nem elso alkalommal olyannal akit alig ismer tarsasagbol.Par honapra ra birosagi ugyebe mindenbe beavatott Az ilyen emberek olyan bizalmi kapcsolatot alakitanak ki ami neha hosszu baratsagban sincs meg.," Baratta" teszik a masikat aki a hulye huzasaik utan ugy kapargatja ossze magat,mert szemmel lathatoan ez nem kolcsonos.
2022. dec. 31. 08:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy csusztam bele ebbe...
2022. dec. 31. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!