Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent/ jót jelent, ha...

Mit jelent/ jót jelent, ha ezt írta nekem egy fiú?

Figyelt kérdés

Ebben az évben ismerkedtünk meg, osztálytársak vagyunk.

Nagyon kedves velem, és mindig minden sulis dologban rám támaszkodik, meg ír nekem még akkor is sokat, ha leírták sokszor az osztálycsoportban.

Van, amit csak nekem mondott el, és tanácsot kért tőlem, és például egyszer amikor a suliban hagyta a kabátját, rám írt hogy betenném-e a szekrényébe, sokszor mondja hogy üljek mellé, és amikor a tanár mellé ültetett, folyton beszélt velem. Megkérte hogy rajzoljak a tolltartójára és írjam alá, mert tetszik neki ahogy rajzolok(rajz tagozatos vagyok), és a haverjai folyton éhenkórászok és mindig tőle kérnek kaját mert sokat hoz, mégis nekem ajánlja fel általában először az ételét, pedig nem szoktam mondani hogy éhes vagyok. Többször is volt hogy amit nem kértem ebédnél kaját, azt ő szívesen megette.

Amikor beszél velem, elveszik a szememben, és nem tudom ezt mire vélni.

Kis kerítő sztori, hátha segít nektek a válasz adásban, bocsi ha hosszú lett.


Szóval csak elküldtem neki egy vázlatot ma ami nem volt meg neki, és ezt írta: "Koszi🥰"

Lehet hogy csak én gondolom hogy ez kicsit többet jelent...

Kérlek segítsetek!



2023. jan. 2. 17:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Értem. Ezért is mondom hogy lehet h csak én gondolom...

De a többi lánnyal általában bunkó, és ha normális is velük, nem csinál/mond ilyeneket,mint velem/nekem.

De amúgy sem mertem reménykedni.

Ezért kérdeztem.

2023. jan. 2. 19:54
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de így nehéz eldönteni hogy mi van😅

(Tudom h nem láttok bele az életembe és így nehéz)

2023. jan. 2. 20:08
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát, igen, én se értem soha az ilyen "tetszek neki, nem tetszek neki?" kérdéseket. Honnan tudnánk? Kérdezz rá nála, az a legegyszerúbb.
2023. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami?
2023. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azóta volt már csók? :D
2023. márc. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia, vannak fejlemények?😍
2023. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!