Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudja hogy rossz dolgon...

Tudja hogy rossz dolgon megyek keresztül miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Jàtssza a süketet.Irtam valamit a dologrol egy mondatos valaszt ad.Kuldozget vicces videokat.Engem az ilyenkor nem szorakoztat sot irrital.Nem arra van szuksegem.Egyszer se kerdezte meg hogy vagyok,keruli a temat.Ir valamit magarol vagy szazadik dolgot.En vele nem igy viselkedtem mikor neki rossz volt.Es az nem egyszer volt.
2023. jan. 13. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Fel akar dobni. Nem szeret lelkizni.
2023. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Töröld az életedből.
2023. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet, amit ide leírtál nekünk, simán meséld el neki is, mert lehet, hogy nincs is tudatában annak, hogy téged ezzel a viselkedéssel megbántott. Nem biztos, hogy lesz.r téged, csak egyszerűen nem gondol arra, hogy más formában kellene kommunikálnia veled ilyenkor. És még olyan is lehet, hogy tudja, hogy nagyon rosszul érzed magad, de egyszerűen nincs olyan lelki állapotban, hogy annyira bele tudja élni magát a helyzetedbe és úgy szólaljon meg, amivel valóban segíteni tud neked, ehelyett inkább próbál más módon felvidítani. Nálam pl. vannak ilyen időszakok, hogy jobb, ha nem szólok semmit, hanem inkább küldök egy vicces macskás videót a számomra hamisan csengő babusgatós szövegek helyett, mert egyszerűen éppen akkor nem tudom átérezni a másik problémáját annyira, amennyire ő szeretné... Ez nem azt jelenti, hogy egy lelketlen dög vagyok, csak éppen nálam is lehet, hogy megtelt a "rossz érzések" puttony. Aztán eltelik egy kis idő és megint pont eléggé "szociális" és érzékeny leszek a másik bajaira. Persze, ha mindig ezt csinálja és érzéketlen veled, az más, akkor jogos, ha rosszul érzed magad a vicces videói miatt, de akkor meg te kommunikálj vele, mert nem lát bele a fejedbe és így változtatni sem tud. Remélem, tudtam segíteni.
2023. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as igen,koszonom.Lehet mas perspektivabol is nezni.O sokszor nincs jo periodusban.Az is megeshet hogy nem tudja mit mondjon vagy o igy kommunikal es nem tudja nekem ilyenkor mi a jo.Csak furcsa hogy most ra se kerdezett hogy vagyok.Amugy megkerdeztem en van- e kedve talalkozni es mondta van.
2023. jan. 13. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, az már fejlődés. 🙂
2023. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ne haragudj, de alany + állítmány!😊

2023. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!