Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről tudnánk beszélgetni egy...

Miről tudnánk beszélgetni egy külföldivel?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy jön Magyarországra egy külföldi barátom és nem tudom hogy miről tudnánk beszélgetni annyira. Szóval szeretnék ilyen témákat meg kérdéseket kérni tőletek, mivel én ilyen beszélgetésekben nem vagyok annyira jó, főleg nem első találkozásoknál, és nem szeretném hogy beálljon ilyen kínos csend(volt már rá példa másnál). Meg hogy hogy kérdezzek rá arra hogy csináljunk egy képet (szeretek fotókba megőrizni emlékeket).

2023. jan. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát azt írod, hogy a barátod, akkor gondolom már beszélgettél vele, ismered valamennyire.

Egyébként meg kérdezz tőle, az a legjobb, ha nehezen megy a beszélgetés. Kérdezd meg, náluk mi hogy van, mi más, mint itt, ezekről biztos tudtok beszélgetni.

2023. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg: "Gumival, vagy gumi nélkül?"
2023. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a baratod akkor eleg egyszeru.. amugy meg ugyanarrol mint egy magyar haverral csak mas nyelven 🤷
2023. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát több mindenről mint egy magyarral az biztos...
2023. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

"Úgy alakult hogy jön Magyarországra egy külföldi barátom és nem tudom hogy miről tudnánk beszélgetni annyira."


Jó szoros baráti kapcsolat lehet ha 2 mondatot képtelen vagy váltani vele és itt kérsz tanácsot. Egyébként a "külföldi" jelző is elég egysíkú, szerinted van egy varázstéma amiről mind a 7 milliárd "külföldi" emberrel el tudsz beszélgetni vagy mit vártál tulajdonképpen ettől a kérdéstől?


Nyilván te ismered, te tudod eddig miről beszéltetek, ha az interneten a fényképezés volt a közös téma akkor feltételezem hogy a személyes találkozón sem a többváltozós parciális differenciálegyenletek szélsőérték problémáinak reziduálanalízisét kellene felvázolnod...

2023. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!