Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha egy nő...

Mit tennétek, ha egy nő barátotok közölné hogy elmenne wellnessezni veletek?

Figyelt kérdés
Nyertem egy három napos wellnesst, a barátnőm megtudta és közölte hogy eljönne velem szivesen. Tudom hogy tetszem neki mert mondta már, tartok tőle rámegy a barátságunk, mert mondta hogy jól ellennénk mi ketten. Hát nem tudom mit tegyek, tényleg csak barátok vagyunk, de három napot együtt tölteni, ott több is lenne...
2023. jan. 13. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...miért hiszed azt, hogy ezt úgy értette, hogy dugni akar veled? Mert egyáltalán nem biztos az, szóval ennyire ne fantáziálj bele többet. Az, hogy elmenne veled Wellnessre, az még nem feltétlenül azt jelenti, hogy majd ott biztos jól keféltek egy nagyot.
2023. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, vagyunk annyira jó viszonyban hogy tudnánk kezelni a helyzetet.
2023. jan. 13. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egészen biztosan nem vinném el. A kis potyaleső. Olyankor már jó vagy neki ha el tudod vinni wellnessezni, mi?
2023. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Írd le 5-5db cetlire hogy nem viszed el magaddal és hogy el viszed, majd dobd be egy sapiba aztán húzzon ő.

Ha mást nem tudnál vinni akkor akár ő is mehet nem?

Ha nem akarod hogy mennyen akkor mond meg neki hogy sajnálod de majd legközelebb.


Egyszer élünk.

2023. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, te nyerted, te döntöd el, hogy ki jöjjön. Most az, hogy ő jelezte, hogy szívesen jönne, nem jelent semmit.

Vagy ha én mondom, hogy én is szívesen mennék, akkor elviszel engem? Gondolom nem:D Naugye.

Szóval először gondold végig kit vinnél. Semmi kötelezettséged nincs őt vinni és neki semmi joga megsértődni, ha nem őt viszed. Nyugodtan vidd el öreganyádat, bizto smegérdemli:D Vagy havert és rúgjatok be, az is jó program.


Igazából ilyen közeli lánybarátokat én tuti nem vinnék. Nekem is van olyan lánybarátom akivel van olyan a kapcsolat, hogy ha a helyzet úgy adná, lehet összefeküdnénk, de... barát és barátnak akarom megtartani, úgyhogy egyszerűen nem szabad az ilyen helyzeteket hagyni megteremtődni. Ott helyben csak a depizés meg sértődés lenne belőle, hogy "de nekem fontosabb vagy ennél" meg ilyenek, aztán ha dugtok, ha nem, ugyanúgy rámegy a kapcsolatotok. ha meg nem viszed el, létre sem jön a helyzet és így maga a dilemma sem.

2023. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem taszit ez a nyomulas. Nem nokent, hanem a meghivatas eroltetese. Nem, nem szarrago pasi vagyok, no, de sose lett jo vege a magukat keres nelkul meghivato emberekkel.
2023. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem viszem el! Átgondoltam, túl szoros a baráságunk, ott biztos hogy nem külön ágyban aludnánk! És utána borulna a baratság! Így meg tök jól elhülyülünk, beszélgetünk, poénkodunk egymással, maradjon így ez.
2023. jan. 14. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült meghozni a döntés,ügyes vagy.
2023. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!