Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gaz?

Szerintetek gaz?

Figyelt kérdés

Szerintetek gaz lenne ha rairnek egy regi/ujabb baratnomre hogy nincs kedve e beulni valahova?


Regebben beszelgettem egyik regi evfolyamtarsammal es mindig ott kotottunk ki hogy majd uljunk be valahova kavezni..Ez 1 eve volt.Szerintetek irjak ra hogy nem ulunk e be valahova?Regen nagyon jokat beszelgettem vele es hianyzik ez az egesz.Meg uj baratok is kellenek,uj tarsasagi korbe szeretnek kerulni.Mit csinaljak?



#barátnő #barát #Gazez? #Ujtarsasag
2023. jan. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Írj rá nyugodtan.
2023. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es mit irjak neki?Szia mizu bocsi hogy nem irtam 1 eve csak sok volt a dolgom vagy mi?

Meg amugy felek a visszautasitastol is hogy csak jofejsegbol mondta hogy talizzunk.Tudjatok aztan meg kifogasokat keres hogy bocsi ez a het most nem jo..stb

2023. jan. 15. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj.. Mondjuk kezdésnek lazíts, ne bocsánatot kérve írj rá és ne gondold azt, hogy kifogásokat fog keresni. Nem kell túlgondolni a ráírást sem.

Pl. Szia! Hogy vagy? Jó lenne végre összehozni a talit. Ráérsz a héten valamelyik nap?

Ha nem ér rá, akkor sem kell kétségbe esni, folytasd a beszélgetést, kérdezd meg, mikor lenne alkalmas neki.

2023. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az meg tul nyomulos lenne mintha eroltetni akarnam a talalkozast pedig nem szeretnem…viszont jol jonne egy barat hiszen valamiert a regi baratnom akit 8 eve ismerek szimplan nem valaszol nekem a semmibol lassan 3 napja…Ezek szerint nem is volt igazi barat ezert kene ujakat keresnem.
2023. jan. 15. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

De lehet te is tehetsz arról, ha mindenki lekoptat.

2023. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon úgy tűnik nekem, hogy csak a kifogásokat keresed, mert úgy érzed, pofára fog ejteni. Gondolom az önbizalmad a béka segge alatt van. Ez így nem lesz jó. Itt a hiba a dologban, még ráírni is félsz, mert félsz az elutasítástól.
2023. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2023. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz, csak semmi értelme. A barátság egyetemen egy mítosz, tehát volt évfolyamtársak eseteben ilyen nincs, értelmezhetetlen. Ha szüksége lesz rád, akkor majd jelentkezik, de nem mint barát, hanem kell tőled valami.

Világ vicce, amikor az egyik egyetemi pióca megtud valamit a cégedről, és egyszerre tucatnyi egyetemi "barátodnak" jut eszébe, hogy "de régen beszéltünk"... :D

2023. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!