Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal felnőtteknek külön...

Fiatal felnőtteknek külön chat csoport létezik?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé eltávolodtam a barátaimtól, és nem igazán szeretek kimozdulni egyedül. Van esetleg olyan csoport, ahova lehet csatlakozni? Ahol beszélgetni, esetleg játszani lehet? Köszönöm, ha válaszol valaki. Amúgy 25 éves vagyok és nő és lehet már nem is annyira fiatal felnőtt. :D

#onlineközösség
2023. jan. 21. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nagyjából a korosztály is stimmel. Évek óta keresek valami csoportot, ahova online becsatlakozhatnék. (F)
2023. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Discordon is volt/vannak ilyenek, de sajnos nem hiszem, hogy lenne olyan ahol normálisan beszélgetni lehetne rendszeres tagokkal.
2023. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne (26 éves vagyok, szintén lány). Vannak barátaim, de mostanában eléggé lecsökkent a baráti körünk is. Egész konkrétan jelenleg egy barátnőm sincs, csak a srácok maradtak.
2023. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!