Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csoda hogy utálom magam?

Csoda hogy utálom magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit mondjak. Nem tudom mit érzek. Nem tudom mit gondoljak. Szomorú vagy mérges vagyok éppen, nem tudom. De tényleg egy marék sz*rt se érek? Senkit se érdekeltem sose és nem is hiszem már hogy valaha is. Az ember egyáltalán képes túltenni vágyain? Vagy csak nekem nem ment sose? Egy igaz barátot se tudnék mondani életem során. Az hogy sulikban voltam már kiközösített, megalázott, okos tojásnak nyilvánított személy mindig csak egy plusz súly volt. De akárhányszor újrakezdtem a sulikat új lapokkal mindig ez volt. Most is van 3 olyan személy az “életemben”, akik már válaszolni se méltatnak lassan. Egyedül ez a három ember volt életemben eddig, akik később is legalább válaszoltak nekem ahogy elváltak útjaink, de már ez is olyan hogy ők nem mondják hogy nem érdeklem őket, vagy hagyjam őket békén. Semmi, néha válaszolnak és ennyi. Bennem van a hiba, hogy ezt valaminek tartom. Kicsit ilyen félrecsúszott korcsnak érzem magam, aki kapar a valamiért is ami egy semmi tulajdonképpen, csak számára érződik valaminek is. De még arra se vagyok felkészülve, hogy én mondjam meg nekik, hogy vége.
2023. jan. 21. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés megvan. Csak azért mondom, hogy tudd, nem csak te érzed.
2023. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 japierdole98 ***** válasza:
100%

Szerintem nagyobb hangsúlyt fektetsz az emberi kapcsolatokra mint kéne. Nincs hobbid vagy olyan dolog amit szeretsz csinálni? Vagy legalább olyan dolog amiben ki tudsz teljesedni?

Ha nincs akkor keríts valamit, és hagyd az embereket annyiban.

Nekem se adatott meg hogy sok barátom legyen, sőt, kb énis csak 3-at tudok felsorolni. De nem is baj, foglalkozz magaddal és az alapján határozd meg mennyit is érsz, ne az alapján hogy az emberek hogy bánnak veled.

2023. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!