Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utálom az embereket mert...

Utálom az embereket mert manipulálnak, hol lehet normális emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége roppant manipulatív és majd minden mondatuk, cselekedetük mögött egy szándék van, valami ami kell nekik.


Milyen helyeken, közösségekben lehet nem ilyen emberekkel találkozni, akik még az embert, emberi életet többre tarják annál minthogy eszközként használják céljaik eléréséhez?


2019. szept. 18. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Vannak még jó emberek nyugi. Hát azt mondanám es mondom, h egyházi közösségekben, de ez nem térítés, meg bizti lepontoznak ezért. Vagy olyan emberek, akik gondozói
2019. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* munkáz végeznek, esetlek állat és természetvédők. Nyílvan köztük hamarabb találsz neked való emberkéket.
2019. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1


Köszi a tanácsot. Lehet, hogy majd életem egy bizonyos szakaszában megtalálom majd az egyházat is viszont jelenleg nem érzek késztetést ugyanis ott sok más mindent is tenni kell, nem csak az ismerkedésről szól az egész. Van egy közös érdeklődési kör.


Én pont ezt szeretném, hogy legyen közös érdeklődési kör ám más fajták, nem feltétlen az Istentisztelet.


Szerintem az ember lehet normális, épkézláb moralitású anélkül is, hogy templomba járna.

2019. szept. 18. 10:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Én normális embernek tartom magam, viszont ez alapján a kérdés alapján, te egy nagyon merev személyiségnek tűnsz, ami viszont taszít :/
2019. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Állat és természetvédő közösség már inkább. Csak nem tudom, hogy kisebb városban találok-e ilyen embereket.
2019. szept. 18. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt hiszed hogy a vallási közösségekben csak jó emberek vannak. Akkor tévedsz. Ismertem nem egy vallási,szektás embert aki a vallással próbált kihasználni. Ez olyan mintha egy tetkós emberre azt mondod hogy csak bűnöző lehet. Nem igaz.
2019. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol, szo szerint ertve "talalsz" rendes, becsületes es mindenhol van manipulativ, szemet ember. Mondok sajat peldat. Korabban bankban dolgoztam, azt gondolnad, hogy ott manipulativ, kizsigerelö emberek dolgoznak es eletem legjobb csapatahoz Volt szerencsem 3 even keresztül. Meg nem talalkoztam ilyen összetarto, emberseges, az ügyfeleknek a legjobbat akaro csapattal. A masik oldalra pedig tennem az alszent templomba jarokat, papokat, akiket gyermekeket molesztalnak, hadd ne reszletezzem. Hozzateszem, hogy en Isten hivö vagyok, de, amit egyesek müvelnek vallas cimszoval az nagyon szomoru. Szoval, ha nyitott vagy es nem a rossz tulajdonsagokra koncentralsz (egy idö Utan hajlamos az ember mindenkiben a szalkat keresni) akkor barhol talalhatsz rendes, nem manipulativ embereket. Minden jot!
2019. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4


Hogy sikerült ennyi írásomból azt leszűrni, hogy merev vagyok?

2019. szept. 18. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Mo.-n sehol. A munkahelyek a címben megnevezett személyek melegágya...
2019. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam manipulatív embernek, se érdeknek. Engem mindig az érzelmi zsarolók találnak meg. Emiatt már én se nyitok az emberek felé. Nőként főleg nehéz dolgom van, mert nem akarok sztereotipizálni, de sajnos a legtöbb nő elég korlátolt agyú. Szivesen beszélgetek pasikkal, de velük meg meg kell húzni a határt. Hát nem egyszerű ez a barátkozósdi...
2019. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!