Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezi fiú és lány között...

Létezi fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
Ami tényleg csak barátság és semmi több.

2023. jan. 22. 19:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%
Persze.
2023. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Létezik, de olykor kicsapong 😂
2023. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha mindkettő egészséges, nem sokáig létezik.
2023. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Létezhet, nekem is volt fiatalkoromban, mostmár nincsen.
2023. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen, egy bizonyos szintig. Egy baráti társaságban lehetnek fiúk es lányok is, jó barátok is lehetnek egymással.

De ha nagyon közeli/legjobb barátok, ott már nem valószínű. És egy kevésbé szoros barátságban is alakulhatnak ki érzelmek egy vagy mindket fél részéről.

2023. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hans Pötterman ***** válasza:
79%

Csak ha abszolút nem jön be egyik se a másiknak,de az ritka.

Nekem is volt egy lány barátom, de aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy már évek óta az élettársam🙄😅

2023. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

A párodat valahogy úgy választod, hogy jó az illata, jó érzés hozzá érni. Akkor különböző a génállományotok, egészséges gyereketek lenne.


Na én pont így választottam fiú barátot, hogy számomra ha közel megyek hozzá nincs jó illata, taszít a gondolat, hogy csókolózzak vele, stb. :D Úgyhogy vele biztos nem jövünk össze, főleg, hogy felesége is van és már akkor is együtt voltak, amikor mi megismerkedtünk. További kizáró okok: cigizik, trehány, nem tud bánni a pénzzel, meg a szexről is beszéltünk és nagyon nem kompatibilis az én igényeimmel :D De amúgy meg a legjobb barátom és mindent meg tudunk beszélni.


Ha ugyanígy vagy valakivel, akkor létezhet, persze. Nem úgy megy az, főleg nem felnőtt, érett embereknél, hogy nem veszel figyelembe semmit és egyszer csak beleszeretsz valakibe, akiről tudod, hogy nem lenne jó együtt :D

2023. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak ilyen alap szinten barátok,hogy találkozgatnak,beszélgetnek,de nem alszanak együtt meg nem bújnak össze filmezés közben akkor simán lehet barátság,de ha az utóbbit is csinálják akkor eléggé valoshon,hogy nem csak barátság lesz köztük.Ritka az olyan fiú lány barátság ami tényleg ilyen mély,mint amit leírtam és nem véletlenül.
2023. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy intelligenciaszint alatt nem
2023. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
"Lehet -e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" Karinthy Frigyes
2023. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!