Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes egy ilyen barátságot...

Érdemes egy ilyen barátságot tovább fenntartani, erőltetni?

Figyelt kérdés
Sosem ír haverom, ha én írok neki tőmondatokban válaszol. Utóbbi időben már szinte válaszra sem méltat. Nagyon unom, hogy csak én érdeklődöm és nekem kell ugrálnom.

2023. jan. 21. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hagyjad a fenébe.
2023. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem.
2023. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem barátság.
2023. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni,mert felesleges.
2023. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Folosleges. Viszont tipikusan az tortenik, hogy ha te nem irsz, egy ido mulva jon a mi van, csak nem haragszol artatlanul. Ezek utan meg evekig lehet folosleges energiakat belevinni, de vannak masok is. Es az en mondasom az, ez a baratsag maganyosabba tesz, mint az egyedullet, mert a vilag legerdektelenebb, legleszarnivalobb emberenek erzem magam. Minek?
2023. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Pont ezt érzem, habár közbe lettek új haverjaim is, szóval magányosnak nem mondanám magam, csak vannak közös élményeink, emlékek és így kicsit értetlenkedem, hogy akkor ezt most miért. Az a baj, hogy ha én nem írok akkor egy idő múlva se fog jönni a "mi van, csak nem haragszol ártatlanul" kérdés.
2023. jan. 22. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
te is tudod hogy ez gatya
2023. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!