Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki azt mondja elfoglalt...

Ha valaki azt mondja elfoglalt az àltalàban mennyi időt jelent szàmotokra?

Figyelt kérdés
Egy- két hét? Több,kevesebb?Mi az ami szàmotokra elfogadható?
2023. jan. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Micsoda? Ha elfoglalt, akkor mennyi ideig az?

Attól függ mi foglalja el.

2023. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Munka.De nem tudom az csak arra valo hivatkozas- e De tegyuk fel hogy igaz.
2023. jan. 22. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, aki hónapokig is az volt. Nem hazudott amúgy ténylegesen, tényleg sokat dolgozott/dolgozik, de nem is törte magát, hogy találkozzon. Ha nagyon akarta volna, azért meg tudta volna oldani, hogyha nem is sűrűn, de ne hónapokig legyen szünet.


Nos, a körülményeket jó lenne tudni. Van-e vmi extra húzós projekt, ilyesmi. Amikor baráti szempontból hallom ezt, akkor a másik szokta mondani, hogy kb. 2 hétig van ez vagy az, ahogy én is, hogy most a hét sűrű, de jövő héten már valószínűleg jobban ráérek. Szerintem egy kérdést megér felé, itt nem fogjuk tudni kibarkochbázni.


De igen, ezekkel a történetekkel az a baj, hogy amíg nem ismered jól a másikat, nem tudod, hogy kifogás-e, vagy csak tényleg megszaladtak nála a dolgok.

2023. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,kb.ket- ket es fel het szokott lenni olyankor...ok az meg elfogadhato is neha.De utoljara is amikor mondta azert vasarnapi ebedet tudott szervezni masoknak meg hivtam koncertre oda szabadkozott sok a munka biztos nem bir jonni,par napra ra penteken meg lattam massal egy masik koncerten.Az mar a szabadsaga elotti este volt.
2023. jan. 22. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ ki mondja, és milyen szituáció után. Általánosságban nekem ez 1-2 hetet jelentene, maximum egy hónapot.

Nekem is volt olyan barátnőm, aki hónapokig erre hivatkozott, amikor vagy eleve nemleges választ adott a találkozásra hívásomra, vagy épp az utolsó pillanatban mondott le. Ő sem hazudott konkrétan, de szintén nem voltam a prioritásai közt, nem tett érte különösebben, hogy legalább egy kávére össze tudjunk ülni.


A #4-es kommentből viszont inkább az látszik, hogy ez egyfajta terelés a részéről és ezzel az indokkal szeretne kibújni a találkozások alól. Ne legyen igazam, de ennyi infóból sajnos ez jött le.

2023. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Probalom nem analizalni,elfogadni,de vannak hezagok...A kulcs abban rejlik tesz- e valaki valami pluszt persze nem arra gondolok hogy mindig muszaj beiktatnia.A heten kerdezte hetfo reggel van- e kedvem este vasarolni meg beulni valahova vacsorara.Akkor rossz passzba is volt.Vegul kiegyeztunk masik nap talalkaban.Akkor inditvanyoztam ebedet a kozeli toparti etterembe azt mondta annyi ideje nincs kavezzunk inkabb helyben.

Meg lehet ilyen helyzetekben inkabb hangulat ember.Lehet ma nincs kedve es lemond massal meg van kedve jovo heten.De az is lehet a keresemre aznap igent mond.Kiszamithatatlan kicsit es ez zavaro.Keres,kutat nem talalja onmagat,a helyet es ezert sokszor semmihez sincs kedve vagy nem tudja mihez van igazan kedve.Valoszinu senki,semmi nem tolti ki tartosan es igazan es azert ez a viselkedes.Mondta sokszor be van tablazva a napokon mikor dolgozik,de az erem masik oldala azert neha beiktat valamennyi idot hogy valahova elmenjen,talalkozzon.Most a napokban azt mondta orul hogy talalkozunk meg varja...

2023. febr. 9. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű, viszont "legalább" nem arról van szó, hogy mindenáron menekülni szeretne a találkozásoktól. Nem csodálom, hogy zavar, mert azért ezt hosszútávon aligha lehet elviselni..

Az is lehet, hogy másokkal is így viselkedik és neki ez a megszokott. Viszont még így is érdemes lenne egyszer ezt vele, óvatosan, megbeszélni, hátha tud rajta minimum egy kicsit változtatni.

2023. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg igen.Csak lehet neha enged masok meghivasanak es utana latja nincs annyi ideje.Es neha egyeseket akik nem olyan kovetelozoek elutasit ilyenkor.Az a masik meg azt latja ilyenkor,hogy van akikre tud idot szakitani es ugy erzi ot lepattintja.Meg van amikor onkent dont ugy hogy kellene dolgozni otthon is a munkara de nincs kedve inkabb videozik es elmegy valahova.
2023. febr. 10. 06:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebben viszont az is benne van,hogy leakasztja a szogrol a masikat.
2023. febr. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!