Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem találok barátnőt, lány...

Ha nem találok barátnőt, lány ismerőst egy programra, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Rádöbbentem, hogy nincs is olyan, akit elhívnék szívesen. Introvertált vagyok, de egyedül nem szoktam mászkálni eddig még. Érdemes megpróbálni?

Egyáltalán hol barátkozhat eredményesen egy introvertált nő?



2023. jan. 24. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én faszi vagyok és szívesen elmegyek veled, utána meghívnálak magamhoz. Innánk valamit, beszélgetnénk. Egy finom ital egy introvertáltból is kihozza a beszédes, barátkozós énjét. Aztán majd alakul!
2023. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Az én esetemben az lenne a fura ha találnék. Szerintem Arnold Schwarzeneggerrel előbb megyek el moziba mint egy lánnyal.

De gáznak nem gáz, mondhatni átlagos, az átlag pasik 99%-a nem fog semmilyen programra lányt találni mert egy sem áll szóba vele. Én se találok még egy londoni úthoz sem lányt pedig még ki is fizetném neki csak jönnie kéne.

2023. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

2es, az átlag pasik 99%-a?:D És akkor hogy lesz az átlag pasik háromnegyedének nője?:D Mert van nekik:D

Mondjuk ha idegeneket akarsz külföldre vinni az több, mint gyanús.

2023. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen program lenne?


Amúgy pont a különböző programokon lehet jobban barátkozni, főleg ha egyedül megy az ember, hidd el sokan járnak egyedül :)

2023. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam egyedül menni; szerintem semmi gond nincs ezzel. Sőt. Tök jó néha nem alkalmazkodni senkihez.


2-es: te pedig kicsit félreértetted a kérdést. A Kérdező nő és barátot keres. Nem incelek gyülekezete ez.

2023. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 én megyek veled Londonba!
2023. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2es, én is szívesen megyek.

Felőlem akár meg is dughatsz cserébe, belefér ezen az áron egy ingyen kiruccanás.


F29

2023. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

#7 Lehetne, hogy hármasban megyünk és nézem, ahogy dugtok? Vagy hármasban is csinálhatnánk.

6.voltam.

2023. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen barátkoznék veled, sajnos eléggé híján vagyok lány barátoknak, nagyon örülnék pár barinőnek 😊

26/n

2023. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
8, húha, nem gondoltam, hogy keletje lesz a dolognak:D
2023. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!