Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én is 4 éve vagyunk együtt a parjainkkal. Az ő párja házasság ellenes, de a barátnőm azt mondta neki egyáltalán nem fontos az esküvő, ő már egyszer volt hazas nagyon korán 20 évesen beleugrott, és el is váltak 2 év után. Nem rég az én párom megkerte a kezem, és beszélgettünk arról, hogy majd felveszem a nevét. Azóta a barátnőm teljesen kifordult magából, leidiotaz, meg csak a csicskak veszik fel a férjük nevét, ezzel megalazzuk mi nők saját magunk. Egyszerűen nem értem őt miért zavarja, hogy én Szabó Erikabol, XY Erika leszek.Mindenki azt mondja körülöttem, hogy ez normális teljesen, higy a férjem nevét viselni fogom, csak ő egyedül aki ennyire negatív. Már én is csicska vagyok, és alárendelt emiatt. Már nem is beszélünk azóta,mert ez nekem nagyon rosszul esik. Most komolyan ha ő nem így érzi, és nem vette fel a volt férje nevét, és nem is akar házasodni meg gyereket sem miért zavarja.???! Miért kell így viselkedni.?Sajnalom mert egy 7 éves barátságrol van szó. Mindketten 29 évesek vagyunk, eddig öt tartottam a legjobb barátnőmnek. De most ez annyira rosszul esik tőle, hogy egyszerűen csak utálatos érzek ha rágondolok.Anyukam azt mondja, hogy ne foglalkozzak vele, lehet mégis férjhez menne ő is, csak nem akarja a barátja elvenni, és emiatt ilyen. És egyszerűen csak ne beszéljünk errol a témáról, és kész. Nem is hoztam fel neki,többet de azóta csak azt érzem h nekem ő nem barátnő.
2023. jan. 31. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád látja jól a dolgokat, irigykedik, hogy neked lesz egy normális házasságod, ami neki soha nem lesz a jelek szerint.
2023. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnővel így viselkedni? Én soha nem bántottam, semmilyen döntése miatt.Mindenben támogattam, eddig ő is, de ezzel a név dologgal betette az ajtót.. Ez van. Gondolkodom, hogy egyáltalán meghivjuke ezután az esküvőre.
2023. jan. 31. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Irigy rád nagyon!

Nem hinném, hogy jó ötlet meghívni az esküvőre.

2023. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott is csak irigykedne. Egyszerűen savanyú neki a szőlő...
2023. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja, hogy te megkapod azt,amit ő nem. Ezzel még alapjáraton nem is lenne gond. Nekem is fájt, mikor láttam, hogy másokat a környezetemben 1-2 éven belül megkérnek, engem meg 6 év után se. De ezt sosem dörgöltem mások orra alá, próbáltam velük örülni és támogatni őket, még ha nekem belül fájt is. Jól érzékeled, hogy az ilyen barátnő nem barátnő. Én sem hívnám meg az esküvőre. Próbáltál vele beszélni erről, hogy neked milyen rosszul esik a viselkedése?
2023. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Irigy, féltékeny rád, illetve a helyzetedre, ami pedig rátesz egy lapáttal az egészre, az a tény, hogy nem kezeli ezt jól. Bunkó, tiszteletlen dolgokat mond rád, és közben lekezelő is..

Így már én sem hívnám meg az esküvőre, elvégre, ki tudja ott miket művelne, mondana, hogyan viselkedne.

2023. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!