Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális ez fiú...

Mennyire normális ez fiú barátok között?

Figyelt kérdés
Hogy az egyik a másik vállára hajtja a fejét, tehát így nagyon közel vannak egymáshoz és ugye a testi érintés, és aki oda rakta a másik vállára a fejét, az sírt, és a másik meg vigasztalta. Mit gondoltok erről? Esetleg ti beleképzelnétek egy kicsit többet ebbe mint sima barátság?

2023. febr. 11. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire.
2023. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha legalább az egyik meleg, akkor b*zis, ha nem, akkor nem.
2023. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ránézésre is elég gyanúsak nekem h meleg (mindkettő)
2023. febr. 11. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha két lánnyal látnátok akkor azok meg tuti lezbik? Miért kell baszogatni a pasikat, ha egy kicsit több érzelem szorul beléjük mint egy darab fába? Igen, lehet, hogy melegek, meg az is lehet, hogy heterók és simán csak megbíznak egymásban és tudják, hogy a másik nem fogja azért baszogatni, mert kimutat egy érzelmet. Ha valamilyen okból fontos a kérdés, akkor meg kéne kérdezni közelebbi barátaiktól vagy valami, de ennek így kb. semmi értelme
2023. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam ki mit gondol róla
2023. febr. 11. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi normális. Öcsémnek pl volt egy tipikus pávva, "minden héten új csajunk van" baráti köre gimiben, aztán ők meg arcrapusziztak.

Személy szerint úgy vagyok vele, hogy a szimpátia kifejezése minden esetben normális (addig amíg egyik felet sem zavarja).


De kit érdekel, ilyeneken kibszott gáz spekulálgatni.

2023. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen melegek hiszen vannak érzékenyebb fiúk is.Lehet,hogy a sírós fiú is érzékenyebb és a sima barátja vigasztalta.
2023. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi. Képzeld el ezt egy apa-fú vagy kistesó-nagytesó szituációban. Ha ott rendben van, akkor közeli barátok esetében miért ne lenne rendben? Elvégre egy közeli barát érzelmi támogatást is tud nyújtani, ha kell, és az bizony van, hogy így néz ki, és ez semmilyen összefüggésben nincs azzal, hogy férfiak vagy nők vagytok.

A férfiaknak, akik szerint ez b#zis, azoknak meg azt üzenem, hogy ha már magukat elzárják az érzelmektől (nehogy véletlenül embereiek legyenek), legalább másnak az életét ne keserítsék meg, ha beléjük egy kicsit több empátia, jóindulat és odafordulás szorult, mert megtanulni hozzáférni az érzéseinkhez, és érthetően kimutatni azokat a másiknak tök nehéz, és szerintem tökre értékelni kell, hogy ha valaki ebben a társadalomban férfiként ide eljut. Ja, és ez már csak mellékesen a véleményem, hogy az a férfi, aki nem képes az érzelmeit felismerni és kimutatni, az ne csodálkozzon, ha nem tud mély emberi kapvsolatokat kiépíteni és fenntartani, sőt az inkább párkapcsolatot se keressen, mert a nőknek általában azért nagy szüksége van az érzelmi biztoságra meg az érzelmekről való nyílt kommunikációra egy kapcsolatban. Peace.

2023. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen!
2023. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!