Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam szégyenbe,azt a...

Hogyan hozzam szégyenbe,azt a barátot,aki mindig csak kihasznál/élősködik rajtam?

Figyelt kérdés
Mindig kért tőlem,amikor neki nem volt,és én soha nem kaptam tőle semmit,amikor szükségem lett volna valamire, olyankor vagy nincs fent Facebookon,vagy kerül ha érzi hogy én is kérni szeretnék. Hogyan tudok vissza vágni neki,hogy megszégyenűljön és elgondolkodjon a fösvénységén.
2023. febr. 26. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le mindenhonnan és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ez nem barátság. Egyszerűen nincs értelme megszégyeníteni, azzal magad is minősíted.
2023. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ezzel csak még egy nála is alacsonyabb szintre fogsz lesüllyedni? Kell ez neked?
2023. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kicsinyességgel nem oldasz meg semmit.
2023. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Sehogyan.


Tiltsd le. Az ilyen emberekkel nem barátkozni, hanem menekülni kell tőlük vagy elkerülni őket. Ez a legjobb opciód.

2023. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem barátság, ha az egyik fél rendszeresen kihasznál, és nem lehet rá számítani fontos dolgok esetén, illetve sunyin jár el a másik felé. Ne keresd őt többet, és tilts le az összes közösségi felületen, illetve a számát is, ha megvan.

Ne indíts felé bosszúhadjáratot, és ne is szégyenítsd meg őt, ez valóban téged is minősít, meg nagyon könnyen rosszul sülhet el.

2023. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz vele tovább, hanem kerüld el nagy ívben. Ez a megoldás.
2023. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Jól mondják a többiek.. Az élet amúúgy is mindent elrendez.
2023. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy az élet elrendez !!!!!!!!!!!!!!!!Nem !!!!!!

Minden olyan ember, aki nekem ártott lelkileg,anyagilag az mind él,mint a császár.

Rengeteget veszítettem,mert szerettem azokat,akik ezzel visszaéltek.Az életem öt éve pokol, ezek meg virágzanak -szó szerint.

Nincs igazság,abszolút nincs.

2023. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz egyenesnek lenni? Ez nagyon alja szint, hogy vissza akarsz neki vágni meg meg akarod szégyeníteni.

Miért nem lehet egyszerűen csak megmondani neki hogy ne haragudj de úgy érzed hogy kihasználd és mától nem kívánsz a barátja lenni?

Hidd el, ez észhez téríti, de ez a visszavagok dolog elég dedos

2023. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!