Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a barátság? többi lent

Ez a barátság? többi lent

Figyelt kérdés

pár hónapja tök jóba lettem egy sráccal. tizedikesek vagyunk és marha sok bennünk a közös. szeretjük a régi stílust és az akkori érát, imádunk kiöltözni és megtalálni a stílusunkat. sokat beszélünk, de a legtöbb beszélgetés mindig az én kezdeményezésem miatt indul el. megkérdezem mi újság, minden oké a magánéletben, ő válaszol és hosszasan beszélünk róla. ha én írom neki h rosszul vagyok, nem érzem jól magam, belefáradtam a hétköznapokba, reagál valami együttérzőnek ható szöveget, aztán leráz. rohadtul fáj amikor ezeket csinálja, ha meg szólok neki h ez meg az rosszul esik akkor én vagyok a hisztis. rajta kívül még talán egy barátommal tudom megbeszélni a személyesebb dolgaimat, de ez így nem megy. úgy kiadnám magamból az érzelmeket, szeretnék róla beszélni vele de nem tudok.

rengetegszer elhívom ide oda, hogy mozduljunk ki otthonról és ne csak az iskolában lássuk egymást, de eddig mindig lemondta. úgy vágynék a társágára, mert 100-ból ha van 1 ilyen gyerek aki hozzám hasonló beállítottságú.

tényleg rosszul esik amiket csinál

igazából nem tudom mi a fő kérdés, talán az, hogy ez így renbden van e...



2023. márc. 2. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Udvarias.
2023. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy főleg chaten beszélgettek?
2023. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, magából indul ki és mondjuk ő nem szeret beszélgetni ha rosszul van meg nem szívesen mozdul ki otthonról.
2023. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kettes: nem, de chaten is
2023. márc. 3. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!